Szanowny Adminie,
jakość usług jest taka na jaką pozwalają klienci. Co do jakości innych serwisów, nie równajmy do najniższych, tacy znikają z rynku może nie całkowicie ale sprzedawcy po jakimś czasie przestają polecać towar aby uniknąć problemów. Gradacja klientów ? Co ja słyszę tzn, że co?, że jak kupiłem aparat, żeby pofocić rodzinnie to będę gorzej traktowany przez serwis? Przepraszam za wyrażenie ale czy ja plewami zapłaciłem za ten aparat czy pieniędzmi takimi samymi jak profesionaliści, którzy żyją z foto? Co dbamy o klientów wszystkich czy sortujemy i dbamy o wybrańców. Trzeba więc przemyśleć, focę zawodowo - kupuję nikona, focę amatorsko - lepiej co innego bo jak co wypadnie to pierwsze dni narodzonego syna uwiecznię aparatem kolegi. Długo by jeszcze pisać, a im więcej piszę tym bardziej się nakręcam, więc widzę to tak. Oddaję aparat do serwisu - termin oględzin i powiadomienia mnie o sposobie rozpatrzenia zwyczajowo okres do 2 tygodnie, jeżeli uda się wcześniej plus dla serwisu. Padł obiektyw kitowy, jeżeli nie można zrobić w przyzwoitym czasie tj. 2 tyg proponujemy klientowi zastępczy, padł aparat, proponujemy klientowi jakiegoś coolpixa na zastępstwo bo może właśnie ten syn i po co ma od kolegi pożyczać ? Padł profesionaliście ? Dołożyć starań, zaproponować coś innego w końcu wszystkim na raz się nie psują no nie? Przecież można mieć coś na tzw "podmianę" Pamiętajcie, że na sam poczet ekspertyzy sądowej w procesie cywilnym nikon wpłaci około 2-3 tyś złotych, to naprawdę mobilizuję.
I nie piszcie takich rzeczy, że podzielimy klientów na lepszych i gorszych bo użytkownikom krew się ...., a potencjalnym klientom, którzy przed wyborem czytają to formu, jak np ja poddajemy w wątpliwość słuszność wyboru.
Moja opinia nie miała za zadanie nikomu dopiec ani obrazić jeżeli ktoś poczuł się urażony z góry przepraszam, szanujmy się tylko i pomagajmy sobie. Serwis nie powinien być wrogiem, toyoty też się psują ale pamięta się to tylko wtedy gdy w serwisie nie załatwili tego jak należy.
Pozdrawiam