Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    no ja jutro specjalnie w pieniny jadę na 2 dni
    nosz kurde - nie w tym wątku napisałem
    miało być w krajobrazie minimalistycznie
    ale może nad czorsztynem co chycę w obiektyw
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #42

    Domyślnie

    Posłałem. Tyle czasu polowałem na Mazurach na coś ciekawego a efekty takie sobie :/ Nie ujawniane są nicki tych co mają 0 głosów, prawda?

  3. #43

    Domyślnie

    Też właśnie posłałem swoją "pracę". Zadanie okazało się nadspodziewanie trudne, co prawda mam tu w Szczecinie żagli od groma, ale przy próbach ich fotografowania chmarami zaczęły przychodzić wątpliwości związane z treścią zdjęcia. Przygotowałem zatem kilka ujęć i... zwycięzcą okazała się fotka zrobiona wczoraj, która z ledwością przeszła pierwszą selekcję na podglądzie w aparacie. Wszystkim uczestnikom życzę miłej zabawy.
    LED ZEPPELIN

  4. #44

    Domyślnie

    Ode mnie też teraz poszło - tak 1,5 h przed upływem terminu.

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    ....................Zadanie okazało się nadspodziewanie trudne, .................................
    .... no właśnie, nie spodziewałem się, że tak ciężko będzie. Żegluję i fotografuję żagle wiele lat, .... ale po ogłoszeniu wyzwania nagle jakieś fatum - nic i nigdzie. Tym bardziej czekam na foty pozostałych uczestników, mam nadzieję, że będzie na czym oko zawiesić.

  7. #47

    Domyślnie

    Wysłałem, ale faktycznie po ogłoszeniu konkursu żagle się gdzieś pochowały i straszna posucha z kadrami żaglowymi się zrobiła
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  8. #48

    Domyślnie

    Czy jest gdzieś prezentacja prac? (Aż się boję... )
    LED ZEPPELIN

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R.i.P. Zobacz posta
    czy ktoś w ogóle wysłał jakieś foty? Bo po 1 poście (bold) nie widać tego chyba.
    Wysłał, wysłał - ale ja byłem na zasłużonym urlopie w fantastycznym świecie gdzie nie było dostępu do internetu . W każdym razie pierwszy post jest zaktualizowany i jeśli ktoś wysłał, a nie jest to zaznaczone to proszę o kontakt do jutra. Jutro pewnie pod wieczór wystawię głosowanie.

  10. #50

    Domyślnie

    No to skoro dopiero wróciłeś z urlopu, to ja też jeszcze doślę swoją. Mam nadzieję, że opóźnienie nie sprawi kłopotu.
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •