Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11

    Domyślnie

    10 września jest spoko. Teraz i tak wielu jest na wakacjach, a od września znów zwiększy się ruch na forum.
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

  2. #12

    Domyślnie

    Jeżeli można to się zapisuję.
    Pozdrawiam
    Rafał


  3. #13
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    No to ja też się zapisuję pozdrawiam

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  4. #14

    Domyślnie

    czy w zwiazku z nieograniczona liczba uczestnikow mozna sie zdeklarowac tuz przed terminem nadsylania prac?
    Pursue happiness with diligence

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    czy w zwiazku z nieograniczona liczba uczestnikow mozna sie zdeklarowac tuz przed terminem nadsylania prac?
    .... podobno wczesne wpisanie na listę działa mobilizująco

  6. #16

    Domyślnie

    Jeśli można się zapisać to wchodzę.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Dopiero teraz tu zerknąłem i temat podoba mi się bardzo więc jeśli tylko uda mi się na jakieś żagle w tym roku jeszcze się wybrać to oczywiście wchodzę w to.

    Wątek przyklejony. Kwestie formalne zaktualizuję niebawem w pierwszym poście. Wraz z listą chętnych.

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    kraków polska
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jak najbardziej popieram kolegę WINGEO - tylko,że 99 % zdjęć żaglowców przedstawia je podczas postoju w portach -gołe maszty i reje-to tak samo ,jakby się pokazywało konia wyścigowego w stajni-na początku XX wieku wykonywano zdjęcia NA MORZU i to przy silnych wiatrach,oczywiście solidny przechył i nawet częściowo zrefowane żagle- pytanie-gdzie znależć takie zdjęcia.Pozdrowie
    nia JK

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szunaj38 Zobacz posta
    Jak najbardziej popieram kolegę WINGEO - tylko,że 99 % zdjęć żaglowców przedstawia je podczas postoju w portach -gołe maszty i reje-to tak samo ,jakby się pokazywało konia wyścigowego w stajni-na początku XX wieku wykonywano zdjęcia NA MORZU i to przy silnych wiatrach,oczywiście solidny przechył i nawet częściowo zrefowane żagle- pytanie-gdzie znależć takie zdjęcia.Pozdrowie
    nia JK
    .... no jak to gdzie? ...... na Morzu Północnym

  10. #20

    Domyślnie

    Zaktualizowałem pierwszego posta i listę zadeklarowanych uczestników - jeśli kogoś brakuje to krzyczcie. A jak ktoś chce dołączyć to zapraszamy, tylko deklarujcie w miarę jednoznacznie swoją chęć udziału

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •