Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    A tej ziemi się rozmyć nie dało?
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  2. #12

    Domyślnie

    Jakoś nie w Twoim stylu Maćku.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #13
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    Nie przemawia do mnie fotka tego typu. Rozumiem jakies fale czy krecace sie czesci ruchome. Ale takie poruszone drzewa, trawa czy chmury mi sie w ogole nie podobaja.
    Tewn kadr bylby calkiem ladny gdyby byl robiony normalnie. Nie do kazdej fotki trzeba zaraz zakladac NDx400 i robic polminutowe naswietlania.
    Na tym właśnie polega sztuka i umiejętność dostrzeżenia plastyki akwareli w obrazie Nemetha oraz jego umiejętności stworzenia z konwencjonalnego obrazu czegoś niekonwencjonalnego.

  4. #14

    Domyślnie

    No nie przesadzajmy już z tą sztuką Może bliżej sztuki by było gdyby jednak tylko niebo było rozmazane, a reszta nie. Teraz dla mnie to jest niestety przerost formy nad treścią. Jak mi sie zdarzy NDxtysiącpięćsetstodziewięćset to pewnie też takie będę robić ,ale niekoniecznie będę je uważać za szczególne. A to jest nieszczególne, zwłaszcza na tle innych prac Nemetha-NDx400
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  5. #15

    Domyślnie

    To znaczy jaka sztuka? Ja bardzo przepraszam, w tej fotce jest poruszony rzepak, poruszona prawa czesc drzewa. O chmury sie nie czepiam, bo takie zalozenie mialo byc, aby chmury pokazaly ruch. Ta fotka bylaby dobra, gdyby byl bezwietrzny dzien. A tymczasem niestety, ale fotka wyszla nieciekawie. I nie mowie o kadrze, ktory jest swietny. Ale jak juz wspomnialem, bylobu super, gdyby naswietlanie bylo normalne.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  6. #16
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    No cóż, dobrze, że wielu z nas spogląda na to inaczej. Ja odbieram to w ten sposób a Wy na swój. Ja cenię sobie coś innego w fotografii, a i Wy coś innego.

    Choć tekst o NDxtysiącpięćsetstodziewięćset zawiera pewną dozę ironii, której nie bardzo rozumiem. Ale z podobną postawą spotkałem się na forum pentaxa i dlatego też je opuściłem. Więc oswoiłem się z takim podejściem.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    A tej ziemi się rozmyć nie dało?
    Nie. Choć mocno statywem szarpało.

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Jakoś nie w Twoim stylu Maćku.
    Dlatego, że w kadrze nie ma wody?

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    To znaczy jaka sztuka? Ja bardzo przepraszam, w tej fotce jest poruszony rzepak, poruszona prawa czesc drzewa. O chmury sie nie czepiam, bo takie zalozenie mialo byc, aby chmury pokazaly ruch. Ta fotka bylaby dobra, gdyby byl bezwietrzny dzien. A tymczasem niestety, ale fotka wyszla nieciekawie. I nie mowie o kadrze, ktory jest swietny. Ale jak juz wspomnialem, bylobu super, gdyby naswietlanie bylo normalne.
    Zdaje się, że mam i kadr z naświetlaniem "normalnym". To, że nie jestem tego pewny świadczy, że zdjęcie jakoś mnie nie zainteresowało
    Gdyby był bezwietrzny dzień to nie dałoby się tego zdjęcia zrobić. To raz.
    A gdyby poruszone było tylko niebo przy nieporuszonym drzewie i rzepaku to byłaby to sklejka i ogólnie - digart a nie zdjęcie. To dwa

    Dla mnie to coś nowego bo bez wody. A że interesuje mnie stylistyka akwareli o której pisał kulten? Ars poetica.

    Dzięki za opinie i głosy polemiki

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Dlatego, że w kadrze nie ma wody?
    Chyba właśnie dlatego Po prostu przywykłem do Twojego wodnego stylu Za mało Nemetha w tej pracy
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Chyba właśnie dlatego Po prostu przywykłem do Twojego wodnego stylu Za mało Nemetha w tej pracy
    Hehe

    To TU masz 'starego' Nemetha :P

  10. #20

    Domyślnie

    Od razu mi lepiej
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •