Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Peleng 8 mm

  1. #1

    Domyślnie Peleng 8 mm

    Witam. Chcę kupic rybie oko Peleng. Dałem ogłoszenie w giełdzie ale niestety nikt sie nie zgłasza. Nie znalazłem tego obiektywu w zadnym sklepie internetowym ale mam mozliwosc kupic taki nowy za 800 zł poza netem. Czy to jest dobra cena?? Kiedys były chyba na allegro troche taniej. Niestety u mnie w miescie nie ma zadnej giełdy foto wiec nie mam orientacji w cenach. Jesli ktoś orientuje sie jak cenowo stoi ten obiektyw albo ma mozliwosc załatwic taniej niz 800( albo wie gdzie kupic) to prosze o info...Pozdrawiam!!

  2. #2

    Domyślnie

    w zadnym wypadku nie plac za to szklo takiej kasy. sprzedalem ostatnio 2 takie szkla nowe - jedno za 375zl a drugie za 399zl, wiec 800zl to barbarzynstwo
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    Mozesz załatwic jeszcze w takiej cenie??
    никон

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    bywają na allegro
    w tej chwili nie ma tam takiej oferty.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    na allegro bywaja ale cena oscyluje w granicach 800-1000 zł...niestety taniej nie znalazłem, kiedys chyba stały cos koło 600 zł...

  6. #6

    Domyślnie

    moze ktoś sie orientuje czy na giełdzie w warszawie da sie kupic taki obiektyw??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •