Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Goo-kart

  1. #1

    Domyślnie Goo-kart

    Witam !! Oto jedna z moich pierwszych prób panoramowania i jak dotychczas (mimo dość długiego stażu na forum)
    trzecie zdjęcie, które poddaję krytyce.
    Z góry dziękuję za wszelkie komentarze.




    W wykonywaniu ramek biegły nie jestem więc.........wybaczcie, że zdjęcie jest bez niej (tzn. bez ramki )
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  2. #2

    Domyślnie

    Panie i Panowie - wiem, że są wakacje ale...................
    może napisze ktoś parę słów na temat mojego zdjęcia.
    Proszę !!!
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  3. #3

    Domyślnie

    Na moje oko to panoramowanie wyszło super; tło rozmazane, motyw ostry - trafiłeś ze śledzeniem.
    Fotka fajna, osobiście wykadrowałbym trochę w jedną albo w drugą (raczej trochę dołu bym obciął), tak żeby gokart był bliżej mocnego pkt.

    ps. dzięki, że nie dodałeś ramek..
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    93

    Domyślnie

    Mi się podoba, technicznie dobre, szkoda tylko, że nie minimalnie wcześniej żeby go bardziej od przodu było widać
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, to samo sobie pomyślałem - szkoda, że nie deczko z przodu, chwała, że bez ramki. A panoramowanie wyszło ładnie, myślę, że do takiego efektu należy dążyć, stawiając w nim(?) pierwsze kroki.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pierwsze pochlebne komentarze. Dobrze, że nie "pojechaliście" po mnie zbytnio .
    Jeżeli chodzi o kadr to dużo "kombinowałem" a wyszło tak jak wyszło - spróbuję może jeszcze innych możliwości.
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •