Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie plecak czy torba?

    jedni wolą zupę pomidorową a inni brudne skarpety. co Waszym zdaniem jest bardziej praktyczne, lepiej się nosi długie godziny plecak czy torbę (z zawartościa oczywiście)? co cenicie sobie w jednej i drugiej opcji? zastanawiam się co wybrać, ale skłaniam się ku plecakowi, mimo że byc może nie będzie łatwego i szybkiego dostępu do obiektywów itd. tylko, że nie chciałabym takiego ogromnego (choć wyglądają imponująco) ale taki jak zwykły plecak, tyle, że przystosowany do noszenia sprzętu.

    a może niech powstanie lista coś jak Top 10 plecaków, toreb..
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  2. #2

    Domyślnie

    \co do toreb sie nie wypowiem, ale ciekaw jestem czy dobrze interpretuje Twoj podpis:

    /*\ ------------ kobieta
    [ O ] ---------- fotograf

    ?

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem, nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
    Do długiego noszenia zdecydowanie plecak-tu pytanie jaki duży ( ile sprzętu ma się zmieścić ). Owszem są plecaki z łatwym dostępem ( np. kata 3In1 ), ale zazwyczaj za dużo to tam nie wejdzie.
    Torba oczywiście daje większy komfort dostępu do sprzętu, ale noszenie jej parę godzin na ramieniu to nie dla mnie.
    Osobiście polecam plecak i torbę jako wzajemnie się uzupełniające.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    \co do toreb sie nie wypowiem, ale ciekaw jestem czy dobrze interpretuje Twoj podpis:

    /*\ ------------ kobieta
    [ O ] ---------- fotograf

    ?
    Eee no co Ty... przecież od razu widać że to jest najnowszy kanciaty dalmierz Leica M32476 z super mega hiper piramidalno stożkowym ( xD ? ) dyfuzorem ultra fotonów na zewnętrznej lampie błyskowej a to "*" to jest dioda wspomagająca AF i całą resztę tak że radzi sobie nawet w najczarniejszych odmętach naszego układu słonecznego

    BTW dobry temat na offtop

    A an temat - wg mnie jak "idziesz daleko żeby focić" - kup plecak "idziesz focąc (a w szczególności po mieście)" - kup torbę
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Mam torbę i plecak jak w stopce - do roboty reporterskiej - TYLKO torba mz, na wycieczkę plecak... Zresztą to sie rozumie samo przez się...

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam plecak Vanguarda Kenline 52, kupilem go po tym jak torba tez Vanguard Kenline 16z byla za mala a teraz po kilku wycieczkach zastanawiam sie na torba ale w rozmiarze 18 zeby mi 70-300 podlaczone do d90 weszlo. Plecak jest super ale na dluzsze wypady a na spacerek po parku jednak torba zdecydowanie wygrywa. Ogolnie to moge CI polecic VANGUARDA jako producenta bo robi naprawde super torby i plecaki.
    Zbędny

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Mam torbę i plecak jak w stopce - do roboty reporterskiej - TYLKO torba mz, na wycieczkę plecak... Zresztą to sie rozumie samo przez się...
    Dobrze prawisz, mam podobnie
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  9. #9

    Domyślnie

    Moim zdaniem torba jest poręczniejsza na spacery. Mam torbę Lowepro Nova 2AW. Starcza mi praktycznie na każdy wypad. Dużo sprzętu nie zabieram. Jeżeli jadę gdzieś dłużej na kilka dni np i zamierzam trochę więcej zdjęć robić, wtedy mam dodatkowo plecak. Plecak jest o tyle dobry, że obie ręce ma się wolne i nie trzeba się zastanawiać czy czasem torba nie spadnie z ramienia podczas różnych wygibasów
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    89

    Domyślnie

    Mam tylko plecak i klnę jak szewc momentami, że nie mam torby... są natomiast sytuacje gdzie Bogu dziękuję za to, że mam plecak...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •