Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wianki mroczne

  1. #1

    Domyślnie Wianki mroczne

    Wrzucam kilka zdjęć z minionych warszawskich wianków. Mini relacja jest mroczna i subiektywna - w rzeczywistości zapewne było dużo weselej
    1.

    2.

    ...wiem, że bez nieba i nie żyleta, takie życie. I tak zdecydowałem się wrzucić.
    3.

    4.


    Kilka ulicznych portretów z tego festynu:

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.


    Pozdrawiam w nadziei, że ktoś coś ciekawego tu zobaczy
    pozdrawiam - M.
    D50/F801/PiSix, N 18-70, N 50 1.8, S 105 2.8, S 10-20, KIRON 70-210 4, SB-800 i inne szpeje...

    OKO KOTA

  2. #2

    Domyślnie

    Smutne te wianki... Tzn posmutniłeś je tą utratą nasycenia. Rozumiem, że to "przewrotny pesymizm" (fani "Rejsu" wiedzą o co chodzi). Niby wesoło, ale smutno... Ja bym dał do reportażu i cykl podpisał: "Świat nie wierzy łzom..."

    Pani "króliczek" z petem na 2-ce jest nie do wycesania!
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  3. #3
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Moze jest troche tych mrocznych ale nie do konca takie one mroczne wyszly a numer 2. -fotozart- mroczna pani krolik z puchatumi marchewkami
    Poza 1. nawet fajnie to wyszlo.

  4. #4
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    5,8 i 3 - to ostatnie sam nie wiem dlaczego - chyba sytuacyjnie... Ale światełko faktycznie nie dopisało...

  5. #5

    Domyślnie

    Niezły klimacik tworzą te kolorki Wielki Plus
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny i komenty. Światło wbrew pozorom nie było takie złe. Efekt to kwestia mojej spaczonej obróbki, która jednym się podoba a innym wcale. Lubię słabo nasycone, kontrastowe i dość ciemne zdjęcia, co rzeczywiście wpycha te wianki w mrok. Mi bardzo podoba się foto, o którym nikt z Was nie napisał - to z bokserem. Tam jest cała historia - kilka twarzy kibiców gra jak złoto. Ta pani z tyłu wydaje się wręcz być zafascynowana nieludzką techniką i siłą boksera
    pozdrawiam - M.
    D50/F801/PiSix, N 18-70, N 50 1.8, S 105 2.8, S 10-20, KIRON 70-210 4, SB-800 i inne szpeje...

    OKO KOTA

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie temat fajny ale mroku za dużo - ja bym wybrał inną drogę obróbki.

  8. #8

    Domyślnie

    +0,2 do 0,4 EV i byłoby idealnie. Mrok mrokiem, ale zdjęcia wydają się odrobine niedoświetlone. A co do reszty to całkiem niezłe.
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •