Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128
  1. #121

    Domyślnie

    Ciekawe jak się ma ta dysputa do analogów? Rozumiem, że w ich przypadku problemu nie ma? Zwróćcie uwagę na filtr na zdjęciu http://www.horolezec.cz/technique.htm (kto mi rozszyfruje markę i typ?), a potem obejrzyjcie analogowe zdjęcia Pana Ladislava.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  2. #122

    Domyślnie

    Sądząc po wielkości to LEE albo Sigh Ray. Tylko zastanawiam się po kiego tu Hassela wywlekasz ??? Przecież to jakby nieco inna klasa sprzętu
    Ostatnio edytowane przez Strus ; 04-07-2011 o 18:30

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Sądząc po wielkości to LEE albo Sigh Ray. Tylko zastanawiam się po kiego tu Hassela wywlekasz ??? Przecież to jakby nieco inna klasa sprzętu
    Hassel nie hassel, mistrzu zapewne przetestował filtry i padło na ten, co na zdjęciu widać, czyli zakładamy- generujący najmniejszy zafarb na filmie. Zatem, skoro akustyk rzekł był "...bajki o neutralnych filtrach ND mozna sobie na polce z fantastyka postawić...", można założyć, że filtr ze zdjęcia będzie tym najmniej szkodzącym dla cyfrówek, nieprawdaż?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  4. #124

    Domyślnie

    Niestety jesteś w błędzie. To że u pana XYZ na HAsselu dany filtr daje najmniej zafarbu absolutnie nie oznacza że u Pana ZYX na czymś innym również da najmniejszy zafarb

  5. #125

    Domyślnie

    Widzę strusiu, że awatara masz nie od parady, bo kąsasz mnie zębiskami swymi, a ja tylko gdybam i chciałem wnieść pod rozwagę koncepcję o najmniej szkodliwym filtrze, takim sprawdzonym przez mistrzów pejzażu.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  6. #126

    Domyślnie

    Nie kąsam Fakty przedstawiam. + nieco doświadczenia w testowaniu kilku NDków

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikas4 Zobacz posta
    Chciałem odświeżyć temat i spytać się czy ktoś testował nową serie Hitech'a PRO STOP10 ND 3.0. Według opisów na aukcji już nie farbuje, tylko ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości.
    Jakie mocowanie? Też Cokin?
    JASNO, OSTRO, TANIO - wybierz dwa, ale nie możesz mieć trzech. Chyba że w analogu

    Nowy Nikon, nienowy Seagull, stara Mamiya.

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nazgul Zobacz posta
    Jakie mocowanie? Też Cokin?
    Tak, mocowanie typu Cokin P.



Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •