Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Panorama

  1. #1

    Domyślnie Panorama

    Zachęcony wątkiem deoc'a z jego panoramami przypomniałem sobie że też próbowałem coś panoramicznego zrobić. To moja pierwsza panorama i już wiem gdzie i kiedy popełniłem błędy, ale mimo wszystko chciałem Wam to pokazać:



  2. #2

    Domyślnie

    dobrze sklejone - podoba mi się ... też tak panoramowałem dwa lata temu - w tym roku już nie musiałem 10mm obejmuje cały Wielki Staw
    zaskoczę Was: lubię robić zdjęcia !!

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba się panoramka - jak najbardziej !
    Nikon + oczy + ręce

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DominikS Zobacz posta
    dobrze sklejone - podoba mi się ... też tak panoramowałem dwa lata temu - w tym roku już nie musiałem 10mm obejmuje cały Wielki Staw
    Hehe - no mi właśnie brakowało tych kilku milimetrów (a właściwie to miałem kilka za dużo) ale też mam nadzieję, że następnym razem będę już miał swoje 10-20 pod ręką.

  5. #5

    Domyślnie

    Dokładnie nad Wielkim Stawem poległem bo 18-70 okazał się za bardzo "tele"
    Panoramka udana jak najbardziej,
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DominikS Zobacz posta
    dobrze sklejone - podoba mi się ... też tak panoramowałem dwa lata temu - w tym roku już nie musiałem 10mm obejmuje cały Wielki Staw
    Wiem bo też nie musiałem w tym roku bawić się w sklejanie

    Sklejka wyszła fajnie ale niestety widać beczkę

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się prezentuje, może delikatnie więcej dołu by się przydało.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    ...może delikatnie więcej dołu by się przydało.
    O to jest właśnie jedna z tych rzeczy o których wiem, że zrobiłem źle. Wydawało mi się, że robię poszczególne zdjęcia ze sporym zapasem, ale jednak po złożeniu trzeba było sporo wykadrować i stąd wyszło jak wyszło. Mi tego dołu też brakuje

  9. #9

    Domyślnie

    Widok piękny. Można zrobić panoramę tak żeby mieściło się tyle co w szerokim kącie ale format był wymiarowy, nie takie długie?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bckp Zobacz posta
    Widok piękny. Można zrobić panoramę tak żeby mieściło się tyle co w szerokim kącie ale format był wymiarowy, nie takie długie?
    Wszystko można, ale w tym wypadku, jeśli format będzie jak to napisałeś "wymiarowy" nie będzie to już panorama bo panorama z definicji cechuję się zdecydowaną przewagą jednego wymiaru nad drugim.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •