Close

Strona 39 z 49 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 486
  1. #381

    Domyślnie

    Na kompleksy to tylko: Sigma APO 200-500mm F2.8 EX DG - inne nie zadziala, a to nawet z D50 spełni lecznicze zadanie (na marginesie ciekawe jaki ma bokeh)
    A już w naszym temacie mam jeszcze jedno pytanie odnośnie 200mm f2 VRII - to szkło występuje tylko w wersji Made in Japan?
    Czy robi je jeszcze inny (nie japoński) zakład nikona? Pytanie przez pryzmat ostatnich nieciekawych wydarzeń w krainie kwitnącej wiśni. Pytanie uzasadnione o tyle iż nie wiadomo jak bardzo spieszyć sie z zakupem, gdyż może pojawić sie czasowy problem z dostępnością towaru.
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  2. #382

  3. #383

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    hihi, czyżby jakiś kompleks
    Po prostu mam takie upodobanie... :d Obiad też muszę mieć duży, żebym go czuł i się czuł najedzony.
    Kompleks? No może zazdroszczę innym sprzętu


    Cytat Zamieszczone przez camrak Zobacz posta
    Na kompleksy to tylko: Sigma APO 200-500mm F2.8 EX DG - inne nie zadziala, a to nawet z D50 spełni lecznicze zadanie [...]
    Niee... Aż tak to nie

  4. #384

    Domyślnie

    Czy mogę prosić o porównanie (choć może to być trudne ) zdjęć z I i II w tych samych ujęciach? Ew. proszę o podpisywanie fotek którą wersją były robione; nie zawsze są exify do wglądu...

    Dziękuję.

    PS. Czy jest ktoś z opolskiego/śląskiego posiadający wersję I-wszą?
    Ostatnio edytowane przez popi ; 26-10-2012 o 09:58
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #385

    Domyślnie

    Nie mogę Ci pomoc z porównaniem ale jeśli interesujesz się tym obiektywem to założyłem ze przymierzasz się do zakupu. Trafiłem na taka aukcje, sam chętnie wysłałbym ofertę ale w tej chwili mam ważniejsze wydatki. Powodzenia.

  6. #386

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Czy mogę prosić o porównanie (choć może to być trudne ) zdjęć z I i II w tych samych ujęciach? Ew. proszę o podpisywanie fotek którą wersją były robione; nie zawsze są exify do wglądu...

    Dziękuję.

    PS. Czy jest ktoś z opolskiego/śląskiego posiadający wersję I-wszą?
    Miałem wersję I, robiłem też zdjęcia wersją II i wg mnie ( niestety tych samych ujęć nie mam ) sama optyka szkła ( czyli to co dostajemy na zdjęciu ) się nie różni pomiędzy wersją I a II ( jeżeli to ja tego nie widzę ) za to wersja II ma poprawiony VR ( czyli wersję II ), no i poprawioną cenę.

  7. #387

    Domyślnie

    Dzięki...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #388
    Oszczędny w słowach Awatar misio1399
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Kraków/ Faringdon UK
    Posty
    138

    Domyślnie

    piękny bokeh

  9. #389

    Domyślnie

    No, muszę się pochwalić choć to nie ładnie
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  10. #390

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    No, muszę się pochwalić choć to nie ładnie
    zazdroszczę
    choć to też nie ładnie
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

Strona 39 z 49 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •