Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Tarnów

  1. #1

    Domyślnie Tarnów

    Witam!
    To są moje pierwsze zmagania z HDR'em

    1

    2


    Pozdrawiam

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładne, bo mają swój nastrój. Optuję za dwójką, bo choć uliczka biegnie równo do centrum, ale potrafię docenić ładną obróbkę. Jak na 'prawdziwego' HDRa cień w bramie mógłby być mniej soczysty i zawierać więcej detali w głębi, ale nie ma się co czepiać. Bardzo sympatycznie rozjarzona kamienica na końcu ulicy.

    Z przyjemnością zobaczę następne zmagania.

  3. #3

    Domyślnie

    fajnie zrobione.
    w sumie to jeszcze sie nie przyzwyczailem do ogladania fotem HDRowych i jakos tak nierealistycznie wygladaja, ale sie podoba.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #4

    Domyślnie

    fakt...ładne, ale jakieś sztucznawe...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #5

    Domyślnie

    1 to jedno z najlepszych moim zdaniem zdjęć, jakie ostatnio miałem okazję podziwiać! Gratuluję!

  6. #6

    Domyślnie

    Naprawdę super. Nie przypuszczałem że efekt w sepii i b@w będzie taki. Też popróbuję.
    D300; 18-200vr; 50/1.8; 10-20 sigma; 85/1.8; 24-70;sb800; sb600, frotka 055pro, amatorskie/dyskretne studio fotograficzne ...i trochę pierdołów

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odwiedziny. Już myślałem że wątek umarł. Nie są to chyba "prawdziwe" HDR'y bo po złączeniu zdjęć, trochę się jeszcze nad nimi znęcałem. Stąd właśnie brak szczegułów w bramie na 2. do którego dążyłem i stąd też właśnie te prace są trochę odrealnione(;ubię czasem takie efekty). Jeszcze raz dzięki za odwiedziny

  8. #8

    Domyślnie

    Grzybu- jako że ja też z Tarnowa, więc wysłałem Ci PW, nie wiem czy dostałeś, zdjęcia bardzo ciekawe, tym bardziej, ze sam robiłem tę uliczke, pozdrawiam.
    ot pstrykam....

  9. #9

    Domyślnie

    HDR sa chyba przeznaczone do zdjec o b.szerokim EV, ale widac nie tylko
    bardzo ladnie to wyszlo

  10. #10

    Domyślnie

    czy moglbys pokazac oryginalne fotki?
    Zdjecia(?) ktore pokazales są naprawdę z klimatem
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •