Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Napisał że to klienci więc...
    no tak
    Nikon FX + troszkę gratów

  2. #22

    Domyślnie

    witam serdecznie i na poczatku chcialbym wszystkich przeprosic ze sie nic nie dzialo ale musialem pilnie wyjechac . zdjecia postaram sie zaraz wkleic i wysluchac co mozecie mi doradzic i co myslicie . potrzebuje porady a nie dziwnych komentarzy.pozdrawiam



    JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KTORZY BYLI TAK MILI I ZAINTERESOWALI SIE TEMATEM

    Nie wiem czemu nie otworzylo linkow ale jak tak to podam strone na ktorej mozna je obejrzec

    www.photobucket.com login legion12121976

    pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Te zdjęcia wyglądają źle dlatego, że jest duża dysproporcja światła błyskowego do zastanego. Szczególnie np. osoby siedzące z przodu prześwietlone, a tył ciemny - to nie jest za dobre. W takiej sytuacji proponowałbym pracować z lampą tak, aby dobłyskiwała ona tylko do światła zastanego, czyli wybrać odpowiedni tryb. Poza tym zmniejszyć jej moc czasami można, gdy błyskasz do przodu (nie odbijając światła).

    PS.: Jeżeli masz NEFy, to spokojnie wyciągnie się z tego dużo + porzeźbi trochę w PSie i powinno być w miarę.

  4. #24

    Domyślnie

    Widze ze na ciebie mozna zawsze liczyc zbigniew . Zanim zdecydowalem sie zalozyc konto za forum to przegladalem wypowiedzi twoje

    Powiedz jak ty bys to widzial bo calkowicie sie pogubilem

    W tym kosciele jest niesamowicie ciemno i z maly blyskiem moze byc jeszcze gorzej

  5. #25

    Domyślnie

    A wrzucisz gdzieś jakieś NEFy ? To pokombinowalibyśmy przy nich.

  6. #26

    Domyślnie

    Wytlumacze ci jak ja ustawilem aparatosiadam aparat d70s + n35 1.8 dx + n50 1.8 d oraz lampe sb600

    Mam problem to jest zrobione na jpg

    I musze sie przyznac ze nie potrafie obrabiac nef . Kiedys probowalem i cos zle poszlo bo wyszlo gorzej niz jpg

    Poprawilem zdjecie i bylo idealne ale przy zapisie cos zle zrobilem chyba

  7. #27

    Domyślnie

    a jak obejrzec twoje zdjecie? na tej stronce mowi mi coś, ze nie ma takiego nicku jak legion12121976???
    kolego.. nie pisz post pod postem, edytuj... słabo się to czyta, wprowadza zamieszanie
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  8. #28

    Domyślnie

    kolego edytuj posty jak chcesz coś dodać tak aby nie pisac post pod postem.

    I daj link do tych zdjęc lub swojego profilu na pb bo wyszukiwarka nie znajduje loginu który podałeś
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #29

    Domyślnie

    Ustawienie zrobilem na manual czyli pokolei przeslona byla regulowana od 2.0-3.5 a czas 1/50 ustawienia balansu na lampe i tyb portretow w menu

    Login musi byc legion12121976 bo zbyszek je widzial

    A innego nie mam

  10. #30

    Domyślnie

    matko! Zacznij edytować te posty ... nie pisz pod swoimi postami bo się robi syf... po prawej na dole w poście masz guzik "edytuj" - wciskasz i dopisujesz treśc jak masz coś do dodania a nikt jeszcze nie odpowiedział na twego posta.

    i nie ma takiego użytkownika na PB - tak mówi wyszukiwarka http://photobucket.com/people/legion12121976/
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •