Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51

    Domyślnie

    napisze swoje zdanko - bez odnoszenia sie do szacownych przedmówców i bez podawania
    linków do fotek i testów - spędziłem parę godzin przy internecie - tak z ciekawości -
    poogladałem sample i..... chciałbym mieć omawiany w tym wątku aparat zwany D2X.
    Jest polowe!! tańszy od 1Ds MKII - i jakiekolwiek porownania tych body to abstrakcja - body
    za prawie 9tys $ w produkcji seryjnej? - to chore... procentowa rożnica w cenie to tak jak salonowe
    wcielenie samochodu i wersja wyścigowa (no moze nie aż WRC ).
    W tej cenie nie ma konkurencji, a że nas wszystkich nie stać na te 20tys, no to szukajmy
    jakiegoś usprawiedliwienia i dziury w całym....
    Różnice zastosowanych szkieł ? róznica w ..... na jakiej podstawie ?
    A pomyśleliscie o rożnicy waszych monitorów ? Waszych kart graficznych ?
    To takie troszke bicie piany, bo NIC tak naprawde nie osiągniemy w tej dyskusji - bo nie
    wiemy. Kto ma kase - kupi D2X już w poniedziałek - ten bez kasy nadal będzie szukał
    jakiegos usprawiedliwienia dlaczego go nie kupi aby spać spokojnie....
    Ci co mieli?maja? czy widzieli fotki "papierowe" z D2H wiedzą dobrze, że tu będzie jeszcze
    lepiej - wiec nie ma powodów do obaw, że aparat nie bedzie sia sprzedawał
    Poczekam z rok, może będzie mnie na niego stać jako amatora nie zarabiajacego
    pstrykaniem na życie (bo juz bym go lizingował albo kupie w wakacje D200, bo tak ma
    ponoć być - w marcu dwa body: 50 i 200.
    Moim zdaniem D2X jest bardzo udanym produktem, pewnie po pierwszych wykrytych błedach
    pojawi sie nowy soft i można będzie spokojnie tym pracować bez ujmy w jakosci fotek...
    z przeglądanych sampli wnioskuje, że nastapił koniec dominacji fotogtafii analogowej i D2X
    w cenie ponizej 5tys $ przyczyni się do tego znacznie.

  2. #52

    Domyślnie

    thx - na jakiej podstawie wnosisz ze 16-35 jest odpowiednie do reporterki? Nie widzialem ZADNEGO fotoreportera z takim szklem podpietym do FullFrame...
    no chyba ze podpietego do 10D, 20D.... a to wtedy tak...
    ale ja mowie o efektywnych dlugosciach - nie wiem o jakich Ty mowisz
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  3. #53

    Domyślnie

    usuniete, bo bylo bez sensu

  4. #54
    kwasior
    Gość

    Domyślnie

    zkruk chyba pisał do gościa "thx" zresztą jest w cytacie ...

    własnie założyłem wątek o "obiektywie do reporterki" w dziale obiektywy i akcesoria - może przeniesiemy dyskusję na ten temat TAM ?? A ten watek zostawimy D2x'owi i jego testom

    Co Wy na to ?

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwasior
    zkruk chyba pisał do gościa "thx" zresztą jest w cytacie ...
    fakt... nie zauwazylem tam posrodku odpowiedzi thx

  6. #56

    Domyślnie

    zkruk: mialem na mysli wlasnie 10/20D... a poza tym ten obiektyw (16-35) moim zdaniem jest najlepszy do fotoreporterki. Wiem z doswiadczenia, a poza tym znam sporo fotoreporterow uzywajaych 16-35 czy to z w/w aparatami czy tez z pelna klatka. Po prostu im blizej tym lepiej

    ale to juz zupelnie nie nt. watku, wiec moze tutaj juz tego nie "ciagnijmy"...

  7. #57
    Anonymous
    Gość

  8. #58

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •