Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Dokładnie. Smurf to typowy Polak (niestety) czyli narzekający pesymista i niedowiarek. Pewnie, po co wypisywać kłamstwa jak i tak nic nie dadzą (w sensie korzyści). Ja wierzę, bo jak firma porządna to i obsługa i serwis na poziomie.

  2. #22
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    a ja i tak bym nie wolała by mi mój s3 padł - wolę go niż s5 ....

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    a ja i tak bym nie wolała by mi mój s3 padł - wolę go niż s5 ....
    Wojtek co z Tobą ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek20stencel5 Zobacz posta
    Dokładnie. Smurf to typowy Polak (niestety) czyli narzekający pesymista i niedowiarek. Pewnie, po co wypisywać kłamstwa jak i tak nic nie dadzą (w sensie korzyści). Ja wierzę, bo jak firma porządna to i obsługa i serwis na poziomie.
    Oczywiście należy ślepo wierzyć, że serwis wymienia ponad pięcioletni aparat fotograficzny na nowy, dodatkowo nie żądając nawet dowodu zakupu, co więcej aparat przyjmuje do naprawy odpłatnej serwis niemieckli, wymienia zaś serwis angielski ??? i to wszystko jak napisalem dotyczy aparatu ponad piecioletniego, do tego wszystko w tempie iście ekspresowym.
    PO PROSTU BAJKA.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Oczywiście należy ślepo wierzyć, że serwis wymienia ponad pięcioletni aparat fotograficzny na nowy, dodatkowo nie żądając nawet dowodu zakupu, co więcej aparat przyjmuje do naprawy odpłatnej serwis niemieckli, wymienia zaś serwis angielski ??? i to wszystko jak napisalem dotyczy aparatu ponad piecioletniego, do tego wszystko w tempie iście ekspresowym.
    PO PROSTU BAJKA.
    Opowiadasz bzdury i mówię to z całą odpowiedzialnością. Są rynki trochę inaczej działające. I mam na to swoje przykłady, ale nie widzę kompletnie żadnego powodu aby się z tobą nimi dzielić. Twoje marudzenie jest upierdliwe.
    Edit:
    Aby było łatwiej zrozumieć. Z pozycji swojej wyimaginowanej wielkości oraz mądrości zarzucasz komuś kłamstwo - ciekawe kto ci dał ku temu prawo?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Opowiadasz bzdury i mówię to z całą odpowiedzialnością. Są rynki trochę inaczej działające. I mam na to swoje przykłady, ale nie widzę kompletnie żadnego powodu aby się z tobą nimi dzielić. Twoje marudzenie jest upierdliwe.
    Edit:
    Aby było łatwiej zrozumieć. Z pozycji swojej wyimaginowanej wielkości oraz mądrości zarzucasz komuś kłamstwo - ciekawe kto ci dał ku temu prawo?
    Oczywiście masz rację - rynek niemiecki i inne zachodnioeuropejskie to rynki altruistów i filantropów, co więcej rynek niemiecki tak daleko się w tym posunął, że wymógl na serwisie innego kraju (UK) wymiane aparatu w jeszcze innym kraju (PL).
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Oczywiście masz rację - rynek niemiecki i inne zachodnioeuropejskie to rynki altruistów i filantropów, co więcej rynek niemiecki tak daleko się w tym posunął, że wymógl na serwisie innego kraju (UK) wymiane aparatu w jeszcze innym kraju (PL).
    No cóż. Może jest tak, że na innych rynkach dojrzeli do tego, że opłaca się dobrze traktować klienta. Polecam wyczaić co to jest nowoczesny marketing.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    No cóż. Może jest tak, że na innych rynkach dojrzeli do tego, że opłaca się dobrze traktować klienta. Polecam wyczaić co to jest nowoczesny marketing.
    To są takie same legendy, jak przestrzegający przepisów drogowych niemieccy kierowcy.
    Nie ma większej różnicy w sposobie działania serwisów tych samych firm w różnych krajach, w tym również w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Smurf ; 22-07-2009 o 20:33
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #29

    Domyślnie

    Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Czy jest sens zamienić D40 na S2 Pro? Pytam bo mam możliwość kupienia tanio nowego (czyt. nie używanego) Fuji.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinftg Zobacz posta
    Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Czy jest sens zamienić D40 na S2 Pro? Pytam bo mam możliwość kupienia tanio nowego (czyt. nie używanego) Fuji.
    Jeszcze sie zastanawiasz???
    Bierz, trzaskaj zdjęcia ile wlezie, prędzej czy później padnie Ci matryca i bedziesz miał nowiuśkie S5pro.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •