Close

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 263

Wątek: repoglamour

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    192

    Domyślnie repoglamour

    Witam wszystkich .
    Interesuje sie fotografia od niedawna raczej bardzo amatorsko , jak każdy z nas chciałbym by moje zdolności i spojrzenie przez obiektyw były bardziej kreatywne . Fotografuje imprezy rodzinne żadne tam wesela czy chrzciny.
    Pytanie moje co może wnieść do mojego codziennego życa kurs taki jak pana Adam i Kaliny typu repoglamour ?
    Powiem szczerze zdjęcia ich wykonania zapierają dech w piersiach i to każdy mi przyzna .
    Pozdrawiam bardzo serdecznie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raflik Zobacz posta
    Pytanie moje co może wnieść do mojego codziennego życa kurs taki jak pana Adam i Kaliny typu repoglamour ?

    no np taki kurs moze niesc do Twojego codziennego zycia przeciąg w portfelu...

  3. #3

    Domyślnie

    Uhhhhhaaaaaaaahhhhhaaaaa
    N itepe.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    192

    Domyślnie

    hehehh raczej tornado , ale piszcie o tych pozytywnych stronach

  5. #5

    Domyślnie

    Myślę że ten kurs jest dla ludzi z dość dużą wiedzą fotograficzną, przy okazji dobrze jak ci ludzie mają swoich klientow na zdjęcia coby ta wiedza i kasa się nie zmarnowała

  6. #6

    Domyślnie

    Adaś z Kaliną wkładają w te warsztaty sporo serca i uczciwie starają się przekazać tyle ze swej wiedzy, ile tylko w ramach czasowych wspomnianego przedsięwzięcia jest się w stanie przekazać. Na pewno są to osoby, które w fotografii ślubnej odniosły komercyjny sukces, posiadają niemałą wiedzę i podchodzą do tematu z olbrzymią pasją i perfekcjonizmem. Patrząc na powarsztatowe prezentacje uczestników - dają one wymierne efekty. Jeśli ktoś zarabia na fotografii ślubnej, jest to inwestycja, która powinna potem zaprocentować - nie natknąłem się w każdym razie na opinie osób, które byłyby rozczarowane. Jeśli ktoś nie zarabia, ale go stać - jego kasa, jego prawo. Na zachodzie dobrze prowadzone warsztaty fotografii ślubnej kosztują jedno zero lepiej i do tego w dolarach - a jakoś nikt tam nie narzeka, że to zdzierstwo.

    Moja opinia jest subiektywna, bo Adama znam osobiście, lubię i uważam za naprawdę zdolnego chłopa. YMMV.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 08-06-2009 o 17:00

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Patrząc na powarsztatowe prezentacje uczestników - dają one wymierne efekty. Jeśli ktoś zarabia na fotografii ślubnej, jest to inwestycja, która powinna potem zaprocentować - nie natknąłem się w każdym razie na opinie osób, które byłyby rozczarowane.
    Niestety niewiele widać na ogólnodostępnym forum. Zadowoleni muszą byc, warsztaty treściwe podobno, podobno płytka DVD akcji i presetów.

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Na zachodzie dobrze prowadzone warsztaty fotografii ślubnej kosztują jedno zero lepiej i do tego w dolarach - a jakoś nikt tam nie narzeka, że to zdzierstwo.
    Wiem cosik od znajomka zza oceanu.
    Przymierzam się sam do warsztatów repo.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  8. #8

    Domyślnie

    Jak się idzie na prawko to też tanio nie jest, na ciężarówki jeszcze drożej i jest dobrze - a przecież można jeździć bez prawka Studia też kosztują kupę kasy ,a przeważnie do niczego się nie przydają. MZ teraz jest czas AiK na robienie kasy na kursach bo za sezon, dwa już każdy fotokotletowiec będzie próbował podrobić ich styl, ktoś z kursantów wypuści wszystko do sieci i będzie po zawodach. Ja na ich miejscu i przy ich rozgłosie (sławie) brałbym po 3 kloce najmniej od głowy za takie warsztaty - za wiedzę się płaci i to słono. Pamiętacie "Dragan style" - każdy wzdychał do monitora patrząc na te fotoszopowe cuda. Teraz jest era "repoglamour style", potem będzie era "tkacz style" której jestem kibicem
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 08-06-2009 o 19:42

  9. #9

    Domyślnie

    Ja za Czornyjem napisze (i nie dlatego tylko ze znam go osobiscie) ale dlatego ze mialem okazje byc na tych warsztatach:

    to co napisales to prawda. co mnie uderzylo na warsztatach---> AT i K- to faktycznie pasjonaci Jesli ty jestes rowniez pasjonatem- zaiskrzy i zyskasz po stokroć

    wywar sie sromotnie myli, nie wie co mówi i tyle.
    tak jak już napisałem słynne słowa co sie znalazly na blogu Kaliny- na tych warsztatach dają ci kredki, ale od ciebie zalezy co narysujesz. kazdy moze kupic kredki czy farby ale jakos tak juz jest na tym swiecie, ze tylko niektorzy
    zostaja malarzami.
    nikt nie skopiuje stylu AT i K. jest to mozliwe w pojedynczych zdjeciach zrobic podobną obróbke, ale przekladając na całosciowki- to po prostu nie mozliwe poza tym jesli ktos będzie robił to ŚLEPO i uznawał ich za JEDYNY wzór- popelni kolejny bład. nie jest dobrze dla fotografa jesli tresc (czyli to co chce opowiedziec swoimi zdjeciami) i ich forma pochodzą z jednego źródła. wtedy, co by nie robil, zawsze bedzie gorszy, zawsze bedzie imitacją i zawsze bedzie krok ZA.

    zdjecie to finalny "produkt", ale na niego sklada sie oprocz tej slynnej obrobki wiele innych czynników, których juz na warsztatach cie nie nauczą z przyczyn oczywistych (chocby ograniczen czasowych).
    ten finalny efekt to sposob patrzenia na obraz, ale i chociazby twoj styl w jakim kontaktujesz sie ze swoimi klientami podczas pleneru- czyli jaki TY jesteś, jaki masz potencjal? jakie masz mozliwosci? jakie masz pomysly na kadry, na plenery itd...

    to wszystko to ta gleba, na którą AT i K rzucają to ziarenko- a dalej to już znasz..
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Teraz chyba będą mieli ostatni kurs po starej cenie czyli 1600 zł a potem w góre.
    Co do obróbki zdjęć to polecam:
    http://helion.pl/ksiazki/sys7kr.htm
    ftp://ftp.helion.pl/online/sys7kr/sys7kr-1.pdf

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •