Close

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 263

Wątek: repoglamour

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Floyd Rose Zobacz posta
    a potem w góre.
    W górę? Tzn?
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  2. #12

    Domyślnie

    Pewnie przeczytali posta Wywara i kurs bedzie kosztowal 3 tys.

  3. #13

    Domyślnie

    Jeżeli jest duże zainteresowanie to czemu nie .....


    Kalina napisała na swoim blogu:

    "Siedem edycji warsztatów za nami – aż się wierzyć nie chce, że tak to wystrzeliło"

    "W lipcu przewidujemy kolejne edycje, ostatnie w starej cenie."

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kroolik Zobacz posta
    Jwywar sie sromotnie myli, nie wie co mówi i tyle.
    Dlaczego się mylę? Wiadomo, że obróbka to nie wszystko - kadr, tło, perspektywa do tego wspaniałe narzędzia jak jasne stałki 1.2-1.4 t to wszystko musi ze sobą zagrać idealnie ,żeby potem w szopie zrobić szlif. Najlepsza nawet lustrzanka + warsztaty repro nie dadzą gwarancji sukcesu - AiK przecież piszą ,że dają tylko przysłowiową wędkę, a to czy to wykorzystasz zależy od ciebie, twojego talentu, umiejętności, doświadczenia i samozaparcia w robieniu lepszych zdjęć. Oni wskazują ci tylko drogę którą kiedyś sami sobie cieżką pracą wypracowali, dzielą się doświadczeniem które jak sami wiecie nie przychodzi z dnia na dzień. Wiadomo nie od dziś ,że wszelakie warsztaty, plenery ,a nawet backstage na yotube dają więcej niż nie jeden poradnik foto, zobaczyć jak to się robi. Co do ceny to mz 1600 to jest promocja - dlaczego? Otóż dlatego, że masz możliwość poczęstowania się doświadczeniem fotografów którzy w swojej dziedzinie zostali docenieni w Polsce jak i na świecie, mają osiągnięcia i dlatego warto - takich osób jest nie wiele, a z tej garstki najlepszych kto chce się dzielić swoim warsztatem? Nikt ,bo każdy pilnuje swojego warsztatu jak wiedeński Sacher przepisu na swoje słynne torty.
    Cytat Zamieszczone przez kroolik Zobacz posta
    Jna tych warsztatach dają ci kredki, ale od ciebie zalezy co narysujesz. kazdy moze kupic kredki czy farby ale jakos tak juz jest na tym swiecie, ze tylko niektorzy
    zostaja malarzami.
    Ja bym to określił inaczej - kredki to każdy musi sobie kupić sam (czyt. aparat-y) Oni co najwyżej pokażą ci jak malować.

    Pięknie się czyta takie historie ,że kiedyś ktoś robił za 450 zł kotlety w podkrakowskich wsiach, a teraz jest topowym fotografem ślubnym - ale sam AT pisał ,że dostał wędkę od Kaliny. Teraz każdy może za trochę szmalu dostać tą wędkę i ruszyć na łowisko.
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 09-06-2009 o 09:34

  5. #15

    Domyślnie

    Absolutnie 3000zł to drogo nie jest jak się za ślub bierze tez 3 albo 5 tys. Raptem takie szkolenie zwraca się po jednej "robocie" więc warto. Ale o ile do niedawna ten rodzaj zdjęć miał swoją klientele (raczej niszową) to co teraz będzie jak wszyscy zaczną robić takie czy podobne zdjęcia. Przestaną być wyjątkowe, a może się opatrzą i spowszednieją jak z modą ?
    Może przyjdzie czas na taką fotografię, "normalną fotografię"
    http://www.jessicaclaire.net
    hmmmm
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 09-06-2009 o 13:06
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16

    Domyślnie

    robin- niby tak, ale co masz na mysli piszac, ze wszyscy tak zaczna robić?
    to "wszyscy" to pewnie bedzie porownujac z calym rynkiem (powiedzmy ze jest to 50 tys. fotografów slubnych)- jakas malutka kropelka

    a jesli przyjac ze to "wszyscy" to jest pewien standard jaki mozna zobaczyc w internecie- no to pozyjemy zobaczymy.
    ja jednak dalej uwazam, ze to ziarenko ktore rzucają AT i K na te różne "gleby" da w rezultacie rozne rezultaty i przyczyni sie do rozwoju fotografii slubnej w Polsce (jej roznorodnosci) a nie do tego, ze wszyscy bedą klonami AT i K. to po prostu nie mozliwe.
    tzn pewnie bedzie kilka osob ktore tak przysiądą fałdów, ze za jakiś czas beda osiągali moze nawet takie same efekty jak K i AT- ale będzie to niewiele osob, o ile w ogole.

    generalnei opieram swoje opinie tez na podstawie tych prac ktore ludzie pokazują na forum zamkniętym Repoglamour. jest wiele inspiracji na swiecie i wszyscy fotografowie mają swoje, rozne wzory, swoje potencjaly, ambicje i rezultaty ich działań tez musza wobec tego byc rozne.

    Kalina moze dala wędke Adamowi, ale przeciez widac, ze ich style sie roznią, nie?- a to bylo a propos Wywara.
    Ostatnio edytowane przez kroolik ; 09-06-2009 o 16:50
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #17

    Domyślnie

    Czy to forum zamknięte Repoglamour jest tylko byłych warsztatowiczów?
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  8. #18

    Domyślnie

    Mi się wydaje że większość fot w wydaniu AiK to są "normalne" foty - to co widzimy na ich stronach, blogach to wyselekcjonowane i dopieszczone "perełki". Niszowa jest dla tego bo nie każdego ziutka stać na położenie 5kafli za fotografa.
    Cytat Zamieszczone przez kroolik Zobacz posta
    Kalina moze dala wędke Adamowi, ale przeciez widac, ze ich style sie roznią, nie?- a to bylo a propos Wywara.
    Nie może tylko raczej na pewno bo AT sam to napisał klik. Różnić się różnią, ale musisz mi przyznać że styl podobny. Ja też chętnie bym skorzystał, a może nawet skorzystam z takich warsztatów lecz na dzień dzisiejszy mam za mało czasu niestety
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 09-06-2009 o 17:02

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    Czy to forum zamknięte Repoglamour jest tylko byłych warsztatowiczów?
    Tak jak mówisz dla byłych warsztatowiczów, ale jest część otwarta jednakże skąpa trochę, mój znajomy był na warsztatach, więc mam trochę wiadomości z drugiej ręki i wygląda mi to jak "7 punktów Kellbiego" + presety + garść informacji praktycznych, z tego co mi koleżka opowiadał to dobra jest zmiana mentalności.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    Mi się wydaje że większość fot w wydaniu AiK to są "normalne" foty - to co widzimy na ich stronach, blogach to wyselekcjonowane i dopieszczone "perełki"...
    Oj zdziwiłbyś się kolego, miałem tą przyjemność oglądnąć kilka pełnych reportaży w wykonaniu Adama i powiem ci że całość trzyma się tego stylu. Nie odróżnisz co było do pokazania na forum/blogu a co dla młodych, po prostu całość się ładnie komponuje jeśli chodzi o obróbke.

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •