Close

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 263 z 263

Wątek: repoglamour

  1. #261

    Domyślnie

    Czemu piszecie "bo mi się nie chce" | "za tanie" | "za powszechne". Piszcie, że szkoda Wam wywalać 2 kafle, bo i tak wiecie lepiej. A tajniki repoglamourowych obróbek macie w małym paluszku.
    w repoglamour Adama i Kaliny jest zawartych tyleż subtelności, że przez te dwa dni można takiego postrzegania tylko liznąć
    Gdzie można naumieć się zawodu ( no prawie ) w 2-3 dni za 2000 zł
    Nauczyć zawodu w 2 dni za 2 000 zł... ROTFL... Człowieku! Zawodu to się uczy przez lata i to własną pracą. A to, że ktoś pogada sobie przy miłej, słodkopierdzącej atmosferze nie znaczy, że uczy zawodu.
    Kurs operatora DTP na Quarka/InDesign tyle kosztuje. Z certyfikatem.
    Nawet doświadczeni fotografowie z wyrobionym stylem i marką, sporo z warsztatów wiele wyniosą. I nie muszą to być warsztaty repoglamour....

    Dobrze gadasz, za wyjątkiem tego, że ja nie pojechał bym bo za tani ten kurs
    Sądzę, że dla Ciebie Adam zrobi ustępstwo i przygotuje ofertę specjalną. 3 kafle wystarczą? Możemy pobawić się w podbijanie/obniżanie cen (ale nie mniej niż bazowa). Ale zawsze przecież możesz w końcu stwierdzić, że "za drogie". No, bo przecież chodzi o to, żeby uargumentować fakt, że "po co", "nie chce mi się" i inne cuda pokrętnej logiki...
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa, lewa, lewa!

  2. #262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Czemu piszecie "bo mi się nie chce" | "za tanie" | "za powszechne". Piszcie, że szkoda Wam wywalać 2 kafle, bo i tak wiecie lepiej. A tajniki repoglamourowych obróbek macie w małym paluszku....

    No, bo przecież chodzi o to, żeby uargumentować fakt, że "po co", "nie chce mi się" i inne cuda pokrętnej logiki...
    Paweł, nie potrzebuję nic argumentować ani Tobie ani sobie, najzwyczajniej jestem leniwy. Tajników repoglamura nie mam w jednym paluszku za to mam je w nosie bo to co robię całkiem dobrze się sprzedaje więc nie czuję jakiejś wiekiej motywacji żeby w tym uczestniczyć.
    Pozdrawiam

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dobrze gadasz, za wyjątkiem tego, że ja nie pojechał bym bo za tani ten kurs , a poza tym jak by starszy pan wyglądał w jednej ławce z młodziakiem tylko szaaaaa
    Możesz zawsze wykupić kurs tylko dla Siebie jeśli się wstydzisz że jesteś "Starszym Panem". Będzie też dużoooo drożej, ale tak przecież Chciałeś we wcześniejszych postach.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •