Close

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Zima.Wszystkie żyjątka schowały się gdzieś głęboko więc tym razem abstrakcja ukryta między szkiełkami.Fotki wykonane przy pomocy mikroskopu.Sam już nie pamiętam jaki związek chemiczny
    tak wykrystalizował.Do tego dołożyłem dwa filtry polaryzacyjne i kawałek płaskiej płytki z pleksiglasu.


  3. #13

    Domyślnie

    Trochę fotek z kilkudniowego wypadu w moje ulubione pagórki.Wszystko zrobione zestawem Olympus OM-D E-M10 + Nikkor AF 105 VR macro.



  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Witam.
    Z kadrów na szóstej stronie największe wrażenie wywarły na mnie zdj. nr.:
    64. - za dobrze skadrowaną, ekwilibrystyczną pozę
    oraz 67. i 68 za "mocną" przemianę. Wysyłaj na konkurs(y) - na bank wygrasz (czego życzę), bo w tych zdjęciach jest... temat.
    Podobną przemianę ukazałeś na zdj. nr. 73, ale tam kadr przesunięty jest za bardzo w prawo, tak że nie zwraca się tak wielkiej uwagi na jaśniejszą postać tego owada (jak to ma miejsce w 67-ce). Choć i tak te zdjęcia przypominają mi kadry z filmów, np. "Matrix". Bardzo ciekawie kadrujesz, (te) zdjęcia aż chce się oglądać i (dlatego) wracam do pierwszej strony tego wątku i zaczynam podziwianie Twoich prac od początku. Tak, że jeszcze się odezwę.
    Gratuluję i pozdrawiam. Sentire.
    Ostatnio edytowane przez Sentire ; 16-06-2016 o 00:40

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki Sentire za wpis.Mam wrażenie, że w ostatnim czasie ten dział forum trochę podupadł.Dzisiaj kolejna porcja zdjęć zrobiona nad stawami w miejscowości Modrzewie.




    92




    93


    [/CENTER]


    Zdjecia 90, 91 i 93 to stacki.

  7. #17
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    fajne te robaki, choć troche obrzydliwe

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo dobre makro, po prostu doskonałe zdjęcia. Gratuluję 90 i 91 to są nawet nieprawdopodobne

  9. #19

    Domyślnie

    Może i obrzydliwe, ale bardzo mi się podobają )
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  10. #20

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •