Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Prośba o poradę ?

    Witam !

    Mam 2 fotki :
    1.

    2.


    Druga jest po obróbce w PSP9 - One step photo fix . Prosze o poradę - lepiej zostawić sobie w galerii to 2 czy może jednak pierwsze ? Pierwsze było tylko wyostrzane i lekko rozjasnione. PSP9 wyciagnął nieco kolorków w dwójce.

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie martw sie , nie będziesz ich oglądał w tutejszej galerii. Musiałbym znosić Twoje komentarze .

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mateusz
    dziwny jesteś
    Świat nie jest taki prosty jak Ci się wydaje.

    Nie umieszczałem tej fotki z dziale galerie, zdjęcia - chodziło mi tylko o poradę "techniczną", stąd ten dział. Nie bronię swojego "dzieła", to tylko zwykła fotka. Sposób w jaki Ty jednak piszesz po prostu mi się nie podoba. Odczuwam to jako chęć nabijania się z innych i dokuczenia. Moze nie masz takiego zamiaru, moze masz takie poczucie humoru, nie wiem. Nie podoba mi się to. Moze jestem dziwny. Trudno, nie kazdy może być spod sztancy.

    Z Wyrazami szacunku.

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  6. #6

    Domyślnie

    przecież ci napisalem ze drugie lepsze
    a jak bym mial wybierac do jakies galerii to bym sobie odpuscil i nie wstawial wogle
    to ze ty wszystko odbierasz jako zlosliwosc, przewrazliwiony jakis jestes

  7. #7

    Domyślnie

    Mateuszu, tak to odebrałem.

    Słowem galeria, zaś tak się nie przejmuj. Fotogalerie to po prostu zbiorki zdjęć ludzi, wystawiane dla przyjemności własnej i znajomych. Jesli czasem rzucą na nie okiem inni, to dobrze. Ale nie są to żadne przedsięwzięcia artystyczne, więc można tam zamieszczać co się chce i co komu w duszy gra. Chyba,że są nastawione na sztukę, wtedy to co innego.

    Pozdrów złą sikorkę.

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  8. #8

    Domyślnie

    no to sie wyluzuj i nie odbieraj wszystkiego jako atak bo to bezsensu, i nie musisz sie "odwdzieczac". !

    pozdro

  9. #9

    Domyślnie

    Widzisz, chodziło mi o takie spostrzezenie - jak ludzie odbierają taką poprawkę PS/PSP. Wygląd zdjecia poprawia się. Jednak kiedy przypominam sobie to co widziałem oczami, a nie aparatem, bliższe jest to zdjęciu pierwszemu. Znowu jednak bardziej podoba mi się drugie (co może być takim kanonierskim spojrzeniem na świat - kolorowy i cukierkowy ]. Więc stąd rozterka - ładniej czy prawdziwiej. A może po prostu tak, jak sam uważam czyli to co jest mi bliższe.

    Pozdrawiam

    Rayden

    P.S. No chyba,ze WB był źle dobrany
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Zamość | Lublin
    Posty
    103

    Domyślnie

    panowie: luzik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •