Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    dawid23-80
    Gość

    Domyślnie Drukarki termosublimacyjne

    I własnie zastanawia mnie to czy warto sobie taka drukareczke kupić. Są dosyć tanie np. Samsung lub Canon, i jeżeli chciałbym sie pobawić to czy warto w takie coś zainwestować i robić sobie wydruki zdjęć??? Czy ma ktoś może taką drukarke i jej używa???

  2. #2

    Domyślnie

    Mam drukarkę CANON SELPHY CP510. Jest bardzo zgrabna, zajmuje malo miejsca na biurku. Wydruki są bardzo dobrej jakości pod względem ostrości i kolorystyki. Dobrą jakość odbitki można uzyskać nawet z pliku o wielkości 1770x1180 pikseli (mniejszych nie sprawdzalem). Można też drukować zdjęcia czarno-białe - rownież wychodzą bardzo dobrze. Nie miałem jednak okazji, żeby porównać wydruki z tej drukarki z odbitkami z labu. Sama drukarka jest tania, ale wydruki do najtańszych juz nie należą. Odbitka 10x15 kosztuje około 1,20 PLN.

    Podsumowując: jeśli nie robi się dużo wydruków to jest to świetne rozwiązanie, zwlaszcza, ze nie jest się skazanym na niepewną jakość odbitek z labu. Po za tym mozna wydrukować zdjęcie zaraz po jego zrobieniu. rodzinka to doceni...
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  3. #3

    Domyślnie

    mam dokladnie taka sama. O wyborze zadecydowaly: niezla jakosc, niska cena drukarki, stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne. No i efekt jest niesamowity jak np. w czasie imprezy dajesz np. babci zdjecie z prawnukiem...
    pozdrawiam
    ---------------------------------------------------------------------
    |S5Pro|S30|N60|SB600|

  4. #4
    dawid23-80
    Gość

    Domyślnie Canon

    A czy do tego Canona podłacze Nikona D50. czy pod te drukarki można podlączyć wszystkie aparaty czy nie???

  5. #5

    Domyślnie

    niestety wyswietla sie PC na D50. Tylko komputer.
    pozdrawiam
    ---------------------------------------------------------------------
    |S5Pro|S30|N60|SB600|

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiem jak D50, ale D70 można podlączyć i drukować. Myślę, że z D50 też powinno działać, bo przecież D50 obsługuje standard PictBridge.
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  7. #7
    dawid23-80
    Gość

    Domyślnie Czyli jak w końcu

    co znaczy tylko komputer ??? to w końcu można czy nie można czy tylko z kompa a bezpośrednio z aparatu nie można??
    A z jakiejs innej firmy można??? np. Samsung

  8. #8

    Domyślnie

    tez mialem taka nadzieje. Z Canonem A-costam kumpla dziala super. Z D50 nie chcial. Przetestuje znowu.
    pozdrawiam
    ---------------------------------------------------------------------
    |S5Pro|S30|N60|SB600|

  9. #9
    dawid23-80
    Gość

    Domyślnie

    To jaką drukarkę termo kupić czy wogóle jest sens czy nie???

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar alan85
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    142

    Domyślnie

    Jeśli byłby ktoś chętny to mam do sprzedania NOWĄ, NIE UŻYWANĄ drukarkę termosublimacyjna Canon CP510, dokladnie taka jaka poleca michalv
    info na PM.
    Aparat w plecaku
    Pozdrawiam Michał N.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •