Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie D2X - pierwsze analizy z Luminous-Landscape


  2. #2
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No to juz drugi tesciarz ktory niedoswietlil foty by wyciagnac z nich wiekszy szum...podobniez jak pierwsze ktore sie ukazaly "testujacy" wprowadzil korekcje -1.0EV ...niestety nie usunal exifa NA szczescie ten autor przyznal sie iz nie przeprowadzil testu prawidlowo....no i Erewan znow nie ma pozywki BTW: to ladne i rowne ziarenki i tak mi sie bardziej podoba niz ten powygladznany Canonowy plastik. Fuj.

  3. #3
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Jak to nie mam rozrywki, jak właśnie mam?

  4. #4
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    A najciekawsze jest to to ze ISO 800 z Nikona zostalo troszke inaczej obronione i uzyte jako 400 (czego dowodzi postac na zdjeciu(Obie fotki sa po prostu identyczne ) Widac kogosc ten D2x musi strasznie bolec....ale fanatyzm sprzetowy co poniektorych przechodzi wrecz w smiesznosc. Dziwne jest to ze ludzie typu MR umieszczaja tak chamsko zmanipulowane testy...ciekawe ile mu C zaplacil...ale chyba poszedl oddac pieniadze bo test zdjal
    BTW: pozniej pojawily sie nieco inne fotki z Nikona..znacznie lepsze od tych ktore byly na poczatku, nei zdazylem niestety ich sciagnac.


    Dwa przyklady ponizej:





    Jak widzicie ISO 400 i 800 to dokladnie TO SAMO zdjecie tyle ze inaczej przyciete i inaczej obrobione. To mowi wszystko o rzetelnosci testujacej osoby. Az dziw bierze ...

  5. #5

    Domyślnie

    brawo Kaleid
    dobrze wypunktowana ludzka glupota! Trzeba byc chyba kompletnym idiota, zeby tak siebie klamstwami kompromitowac!
    w ogole uwazam, ze ten onanizm sprzetowy jest kompletnie bez sensu, po co to sobie krew psuc? kazdy sobie wybral dany system i powinien sie nim cieszyc, albo zmienic.

    a poniewaz lepiej z madrym zgubic, niz z glupim znalezc, to poza obiektywnymi przeslankami, nad ktorymi mozna dyskutowac godzinami, to miekkim argumentem za Nikonem, ale jakze waznym jest chocby to forum, zrzeszajace ludzi na poziomie

    Ciesze sie, ze dolaczylem do Was

    pozdrawiam wszystkich serdecznie


  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Poza tym ktos kto spodziewa sie super ISO1600 z D2x to chyba jest nie do konca powazny. Ten aparat pracyje w ISO100-800.. a 1600 to nic innego jak podbite ISO800. Ten aparat zdecydowanie nie jest przeznaczony do wysokich czulosci. Aczkolwiek przy lekkim NR z ISO1600 mozna wyciagnac calkiem niezle efekty.

  7. #7
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    http://www.utah-wedding-photography.com/D2x/index.html
    - ISO 800 - Kodak slr/n mi się przypomina.

    Pozdrawiam wesoło

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Ee w takim podlym swietle to czego sie spodziewasz

    pozdrawiam weselej

  9. #9
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o szum a o kształt "rastra" z tej matrycy. Kodak jak malowany - takie postrzępienia i kształt "romboidalny". Mnie się to nie podoba. Anyway - czekam na jakieś zdjęcia, do których nie da się przyczepić - wykonane przez fachowca, a nie specjalistę od drukarek Epsona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •