Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    zobaczymy ile bede czekal na odpowiedz, przed chwila wyslalem 4 zdjecia do ich "porownania".

  2. #12

    Domyślnie

    no i dostalem odpowiedz od serwisu
    Dla tego modelu taki stopień niewielkiego winietowania jest dopuszczalny
    wiec nic tylko sie z tym pogodzic i wykonywac zdjecia z niewielkim zoomem.

    Nie ugne sie jak bede mic wiecej czasu to dorwe jakiegos 5400 w sklepie i porownam.

  3. #13

    Domyślnie

    Napisz na prfc, moze ktos z uzytkownikow Ci pomoze. Ja mam znajomego ktory posiada, zapytam Go. Jestem w 100% pewien ze moj 5400 nie winietowal. Dopiero po nakreceniu pierscieni. Wtedy jednak w menu aparatu mialem ograniczony zakres (tryb z nasadka i szklami dodatkowymi - moze masz wlaczony)

  4. #14

    Domyślnie

    @Admin
    dziekuje za oferowana pomoc, napisalem do serwisu maila z wielkim swoim niezadowoleniem oceny Pana "Leszka M."

    Mam wszystko powylaczane. Jak zzomoje troszeczke to winietka znika, probowalem nawet na roznych ustawieniach przeslony, wszedzie to samo.

  5. #15

    Domyślnie

    Przeszukaj jeszcze net. Moze natkniesz sie na info o winiecie. Ja przypominam sobie ze na pewno w 5400 nie mialem winietowania. Fakt ze dysponuje pamiecia od 37 lat po gwarancji, ale jednak...

  6. #16

    Domyślnie

    juz troche szukalem i wszyscy sa zdziwieni ze 5400 winietuje. Moze mi sie taki rodzynek trafil.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •