Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    Coz to za glupoty?

    http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=10548578
    - to przyklad, ze z d70 mozna w studio bardzo duzo wyciagnac i to przede wszystkim kwestia tego, kto stoi za aparatem.

  2. #32
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Brednie! Przeciez juz wielokrotnie udowodniono ze tym aparatem nie da sie zrobic dobrych zdjec

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Brednie! Przeciez juz wielokrotnie udowodniono ze tym aparatem nie da sie zrobic dobrych zdjec
    wiadomo nie od dzisiaj, że jedyna udana konstrukcja Nikona to 300D

    d70 nie jest do "robienia zdjęć" - to jest aparat fotograficzny i dopiero po zamontowaniu z tyłu elementów optycznych (wzbogaconych o odrobinę inteligencji) pochodzenia biologicznego, staje się pełnowartościowym narzędziem - dopiero wówczas można nim popełnić fotografię

    sailor - bardzo trafna uwaga - wyjąłeś mi to z ust

    pozdrawiam,
    darekk

  4. #34
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ayot
    To ciekawa, acz kompletnie bzdurna, teoria...
    Gdzie takie rewelacje można przeczytać...? A Nikon F5 nadaje się do studia...?
    ze bzdurna to doskonale wiem ..a ze sie nie nadaje to dlatego ze zle naswietla i niepoprawnie spolpracuej z lampami. jzu nie kojarze gdize to wyczytalem .. moge sporbowac przegrzebac archiwum .. ale to bylo jeszcze przed moim zakupem d70tki wiec moze byc trudno .. co do f5 to nie wiem czy sie niadaje .. pewnei tez nie :P tylko nie wiem z jakiego powodu

    Cytat Zamieszczone przez dreamdealer
    Coz to za glupoty?
    http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=10548578
    - to przyklad, ze z d70 mozna w studio bardzo duzo wyciagnac i to przede wszystkim kwestia tego, kto stoi za aparatem.
    przeczytaj prosze dokladnie to co napisalem. to NIE jest moja opinia tylko wyczytana gdzies w sieci i ja rowniez ja uwazam za calkowicie bzdurna, wiec mnei przekonywac nie musisz sam w miare moich skromych mozliwosci uzywam d70 w studio na przemian ze skrzynka po ciastkach ukrainskiej produkcji i nie mam mu (prawie) nic do zarzucenia.

  5. #35

    Domyślnie

    ..az sie zalogowalem przez ten temat...
    stalem sie nabywca d70 w sobote tj 2 dni temu, problem z naswietlaniem mialem po kilku fotach i dzisiaj natrafilem na "was" .... mnie przeraza brak mozliwosci przewidzenia jak aparat naswietli przy kolejnym ujeciu - to wielka chryja ! prawidlowe naswietlanie ( wskazania) to prawie najwazniejsza sprawa ! chce mi sie beczec i zaczynam tesknic do mojego 300d - ograniczonego umyslowo ale przynajmniej przewidywalnego !
    co poradzicie ( zamiast - idz i kup canona ) ?

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JarekWrzosek
    stalem sie nabywca d70 w sobote tj 2 dni temu
    Chyba wiem gdzie tkwi problem kolegi...
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  7. #37
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    E tam chryja. Po pierwsze: pomiar matrycowy NIkona dziala zupelnie inaczej niz ten w C (brak powiazania pomiaru z polami AF)...przez co jest mniej przewidywalny..aczkolwiek mozna sie go bez problemu nauczyc. Ta matryca naswietla "na swiatla" przez co aparat ma spore tendencje do niedostwietlania, i nalezy o tym pamietac. Osobiscie nie znam matrycy ktora daje 100% skutecznosc w kazdym wypadku...no ale moze sie myle Masz jeszcze przeciez CW i spota..tam kontrolujesz ekspozycje w 100%. NIe ma bardziej przewidywalnych pomiarów.

  8. #38

    Domyślnie

    ...bawie sie ostatnio nocami i to prawda mozna sie wszystkiego nauczyc...
    lepsze efekty daje jak zablokuje exp przy wcisnieciu spustu migawki przez co moge lepiej przewidziec ile dodac lub - exp.
    ale... on przy uzyciu lampy blyskowej reaguje na +/- exp ? czy to normalne ? a moze mam zepsuty aparat do cholery ??? ( pisze o exp i nie chodzi mi o exp lampy!)


    [ Dodano: Czw Gru 09, 2004 11:43 am ]
    musze wam cos zakomunikowac, ku Waszej radosci zapewne...
    kilka dni temu narzekalem na naswietlanie ( przesiadka z 10d) teraz jestem zachwycony cieniami ! a wiec przekonalem sie ponownie do nikona po raz.. 4 chyba
    pozdrowienia dla twurcow :P

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •