Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zazula Zobacz posta
    Jakby uczniów brakowało to ja bardzo chętnie
    A kolega alfapasje to bardziej na nauczyciela się nadaje
    dziękuje, ale nie ma co słodzić Ale jeżeli będzie deficyt to w formie zabawy czemu nie W końcu zabawa jest zabawa

  2. #42

    Domyślnie

    A kto tu słodzi? Jedno z nielicznych, uczniowskich miejsc próbuję sobie zapewnić

  3. #43

    Domyślnie

    Trochę to pompatyczne ale chętnie zostanę belfrem
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez switch Zobacz posta
    Ja jestem Dalej chętny jako uczeń...
    no to mamy pierwszego chetnego z listy
    SWITCH

    mentorzy:
    GRUDZINSKY
    ARTUR_A
    KULTEN
    SEBASTIAN KRAUS

    tak jak Artur napisal przez nablizsze dwa tygodnie bedziemy naradzac sie z mentorami co do pomyslow. ustalimy strategie dzialania. pierwszy pod mlotek idzie switch. kolejnych uczniow bedziemy brac z listy tak jak sie wpisywali
    trzeba by bylo teraz okreslic zasady zabawy. proponuje by czas, w ktorym uczen mial by sie zmiescic ze zrobieniem zdjec to 7 dni od otrzymania polecen. w ciagu tych 7 dni musi zrobic zdjecia, obrobic i przeslac do mentorow, ktorzy beda publikowac zdjecie na forum. zeby byl latwiejszy kontakt mentorzy - uczen proponuje zalozenie specjalnego maila, ktory posluzy nam do kontaktow. Elix'a poprosze by czuwal nad ta zabawa i mial wglad we wszystko (jesli nikt nie bedzie mial sprzeciwu). jezeli ktos ma jeszcze jakies pomysly to te najblizsze dwa tygodnie sa po to by ustalic regulamin. smialo

  5. #45

    Domyślnie

    No i widzę, że coś się klaruje. Na ten moment więc wszelkie dyskusje niech pozostaną w tym wątku a jak już będzie wszystko ustalone i ruszymy z pierwszą eksperymentalną edycją zabawy to załozymy nowy wątek którym oczywiście i standardowo zajmę się od strony technicznej.

    Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie

  6. #46

    Domyślnie

    to ja się piszę jako uczeń o ile można
    podpis...

  7. #47

    Domyślnie

    Switch jest z Bielska-Białej, a więc jakiś zakres tematów wynajdziemy proponuję tylko odrzucić zbiorniki wodne, bo to by dało kultenowi nieuczciwą przewagę...

    Widzę, że się jeszcze ostrytux na mentora zgłosił, a więc jeżeli Wam wypadnie nie czekać na mnie, to się przemiksuję do drugiej edycji . Ale myślę, że uzgodnienie regulaminu zajmie te 2 tygodnie. W każdym razie zaznaczam, że nie będę się obrażał jakby co...
    Ostatnio edytowane przez Artur_A ; 18-09-2009 o 19:10
    Pozdrawiam.

  8. #48
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    No to super, że się udało zebrać mentorów. Teraz regulamin...
    Jak będzie wyglądało "instruowanie"? Czy uczeń będzie dokładnie wiedział co ma znaleźć się na zdjęciu i jak je obrobić, inaczej mówiąc, jakie wskazówki dostanie uczeń? Czy te 7 dni to na zrobienie zdjęć dla wszystkich mentorów czy na każdego przypadnie taki okres czasu? Czy będzie możliwość wcześniejszego przesłania zdjęcia, aby mentor mógł oglądnąć i np. "wysłać ucznia w teren" ponownie, albo poinstruować go jeżeli chodzi o obróbkę?
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta

    1. Zdjęcia robi jedna osoba (najlepiej niezbyt doświadczona, chętna do nauki) - "uczeń"
    2. Zdjęcia powstają na podstawie wskazówek otrzymanych od uczestników "mentorów" - każdy z nich przesyła swoje wskazówki do "ucznia"
    3. "Uczeń" realizuje temat wg. zadanych przez "mentora" zaleceń i przesyła mu gotowe zdjęcia (2-3) z których ten wybiera jego zdaniem najlepsze i publikuje.
    4. Z oczywistych względów liczba mentorów musi być ograniczona
    no to mamy juz czesc regulaminu
    teraz kwestia uzgodnienia terminow.
    mysle, ze kazdy z "mentorow" przydzieli 7 dni na stworzenie zdjec, a wiec ogolny termin 28 dni. w tym czasie "uczen" bedzie musial wywizac sie z zadania.
    zeby nie narazac "ucznia" na koszty zwiazane z "bitwa" tematy prac musza byc proste.

    c.d.n

  10. #50
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    no to mamy juz czesc regulaminu
    teraz kwestia uzgodnienia terminow.
    mysle, ze kazdy z "mentorow" przydzieli 7 dni na stworzenie zdjec, a wiec ogolny termin 28 dni. w tym czasie "uczen" bedzie musial wywizac sie z zadania.
    zeby nie narazac "ucznia" na koszty zwiazane z "bitwa" tematy prac musza byc proste.

    c.d.n
    Jeżeli chodzi o mnie, to mogę gdzieś podjechać, nie ma większego problemu

    EDIT: Zastanawiam się czy jest sens zakładać nowego maila, z każdym mentorem i tak muszę osobno się kontaktować, a jeżeli chodzi o mojego maila to i tak sprawdzam go kilka razy dziennie, więc myślę, że nie będzie to potrzebne
    Ostatnio edytowane przez switch ; 18-09-2009 o 22:19
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •