Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    No muszę to sprawdzić w takim razie...
    A za co odpowiada ta funkcja ?
    Nikon D70 | N18-70mm | N70-300 G | S100mm macro 1:1 | E-Tank 40GB | 2x512MB Kingston Elite Pro | FanGier 1016 Pro | Soligor 118

  2. #12

    Domyślnie

    Ja tez nie mam przestojów - po kilkadziesiąt fot wchodzi za to po skończonej serii czekam na zgranie wszystkiego z bufora na kartę (chyba).
    JPEG Large, karta Kingstone 1GB

    [ Dodano: Wto 22 Lut, 2005 ]
    Long exp usuwa szumy powstale przy dlugich czasach naswietlania.
    Wyłącz cała autoamtyke, daj manual focus i spróbuj. Seria idzie dopoki trzymam przycisk

  3. #13

    Domyślnie

    Napiszcie! Jakie WSZYSTKIE warunki muszą być spełnione żeby uzyskać (bez flesza) 3 kl/sek? Bo mojemu D70 coś ciężko idzie - mój post "Co z tą szybkostrzelnością???".
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #14
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    512MB Kingston Elite Pro
    dobra rada zmień katę czym prędzej mnie walnęła i nie udało się odzyskać kilku ważnych fotek, dzięń wcześniej walnęł moijej znajomej, a 2 dni wcześniej koledze dostałem inną po reklamacji też walnęła ta seria chyba jest uszkodzona

  5. #15

    Domyślnie

    Było kiedyś sporo na ten temat. 3 kl./s na pewno w NEF-ie, niekoniecznie w JPEG-u.

  6. #16

    Domyślnie

    W polskim podręczniku obsługi do Nikona D70 piszą również to co następuje:

    "Jeśli wbudowana lampa błyskowa jest używana w trybie zdjęć seryjnych, za każdym naciśnięciem spustu migawki można zrobić tylko jedno zdjęcie."

    Pozdrawiam

    [ Dodano: Czw 24 Lut, 2005 ]
    Acha jakby ktoś szukał: to tak piszą na stronie 100

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •