Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Amelka - pierwsza zabawka

    Witajcie w kolejnej odsłonie fotek mojej córci. Tym razem chwyciłem ją przy "zabawie" karuzelą z pozytywką. Może określenie "zabawa" jest trochę na wyrost ale po raz pierwszy moje dziecko okazało zainteresowanie przedmiotem martwym

    Zapraszam do komentowania.


    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne. Nadrabianie obróbkowych zaległości przyniosło dobry efekt..
    Może faktycznie z tą ostrością coś jeszcze nie jest w 100% dobrze, ale w przypadku tych zdjęć zupełnie mi to nie przeszkadza. Bardziej liczy się emocjonalny ładunek, które te zdjęcia niosą. A to jest bezcenne i nie podlega ocenie. Wiem, bo sam to przerabiałem. W tym przypadku podejrzewam, że przyczyną nie jest AF, czy szkiełko, tylko czas ekspozycji. Zdjęcia zdają się być po prostu poruszone. Pomyśl o zakupie jakiejś lampki. Nawet 400-ka wystrzelona w sufit nadrobiłaby niedobór światła zastanego i zamroziła ruch przy długim czasie ekspozycji. Szkoda też, że nie dajesz pełnego EXIFa, łatwiej by było coś konkretniejszego powiedzieć.
    Ale generalnie, fotki jako pamiątka do albumu - bardzo fajne i bezcenne, bym rzekł.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest znacznie lepiej, minus za ostrość ale ogólnie kadr, kolor, światełko zaczyna wyglądać tak jak powinno.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję, Panowie Jest mi niezwykle miło, że wysiłek i czas spędzony przy fotografii nie idzie na marne.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Jak kupisz lampę to będzie naprawdę ok. Albo wyższe ISO i krótsze czasy..
    Ogólnie bardzo przyjemne w odbiorze, mina na 4 super

  7. #7

    Domyślnie

    Przyjemna seria, najbardziej podoba mi sie 1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •