Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1

    Talking Goodbye Jaruzelsky. 100% PRL story z ciążą w tle

    Sesja ciążowa Głównym moim założeniem, było zrobić sesje ciążową inną niż wszystkie. Odejść od schematu, pojechać z tematem. Napisać scenariusz sesji i konsekwentnie go zrealizować. Ci z Was, którzy pamiętają moją sesję ślubną z motorem, mile się zaskoczą - to jest powrót tej samej pary Tych którzy jej nie widzieli również zapraszam do obejrzenia

    Zajawka tu a całość z racji wagowej na moim blogu.
    http://www.matrimonio.pl/2009/05/09/...sky-prl-story/
    Polecam obejrzenie całości

    Pozdrawiam i mam nadzieję miłego oglądania. Zachęcam też do przeczytania całej historii

    tkacz



  2. #2

    Domyślnie

    Widziałam już na blogu, ale napisze tutaj: NAJBARDZIEJ CZADOWE ZDJĘCIA BRZUSZKOWE jakie kiedykolwiek widziałam! Zazdroszczę kreatywności, sporej dawki szaleństwa i TAKIEGO KLIENTA, który w tym wszystkim dorównuje fotografowi . No i oczywiście umiejętności i techniki - niedościgniony wzór ech...
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  3. #3

    Domyślnie

    Nie no po prostu KAZDY DETAL dopracowany!
    Swietne to malo powiedziane!
    Brak slow!
    Pozdrawiam Wioletta

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie BOMBA!!!
    Poprostu zatkało mnie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    po prostu MISZCZ
    | Nikon |

  7. #7

    Domyślnie

    Technicznie- nie powiem nic, bo sama co najwyżej mogę poddawać się ocenie- ale podubują mi się bardzoooooo> A tak na marginesie- Chłopie, gdzie żeś ty znalazł takie czaderskie miejsce-te bloki, samochód,dywany, odkurzacz, serwantki z pierdołami w środku- moim zdaniem odlot. Super i ukłon za pomysł.

  8. #8

    Domyślnie

    a tak z ciekawosci ile czasu zajelo ci realizowanie wszsytkiego? bo dla mnie cos pieknego, juz dlugo nie zatrzymalem sie przy kogos zdjeciach tak jak przy tych

  9. #9

    Domyślnie

    wow - szybcy jesteście bardzo mi miło, że sesja się Wam podoba - to takie moje foto dziecko ostatnich miesięcy Sama sesja zajęła cały jeden dzień. Przygotowanie jej, wyszukanie miejsc zdjęciowych, odpowiedniego mieszkania i detali zajęło ponad 2 tygodnie
    Dla tej pary pracowałem po raz drugi ( pierwsza część to był ich ślub i plener ślubny ), ale wiem że będzie już kontynuacja i nawet już mamy rozpisany plan - ale to dopiero na jesieni jak ja po woli będę zwalniał moją ślubną machinę.
    Powiem krótko, wiara w istnienie tak otwartych klientów jest czymś mega fantastycznym i pozwala się realizować
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Ja również widziałem na blogu, no cóż zaglądam tam dość często, przyznaje się Świetny pomysł, wykonanie no i ta parka. No nic, gratuluję
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •