Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    dino
    Gość

    Domyślnie Sigma 70-210/2.8 APO D

    Czesc

    Interesuja mnie opinie na temat tego obiektywu?

    Z gory dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Focę na podobnym 70-200 APO HSM D i byłem bardzo zadowolony z współpracy tegoż obiektywu z F90X. Bardzo szybki i ostry, ale z D70 zaczyna AF wariować. Choć rzadko korzystam z AF będe musiał go wymienić na Nikkora.

  3. #3
    dino
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe czy to wina HSM, czy ogolnie konstrukcja AF w D70 na tyle sie zmienila, ze ta Sigma nie dziala, nic to w czwartek biore ten obiektyw na testy Przekonam sie osobiscie o jego wadach i zaletach.

  4. #4

    Domyślnie

    Oczywiscie czekamy na relacje
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5

    Domyślnie

    Doczytałem się na dpreview forum, że u innych użytkowników pojawił się podobny problem. Jeden z nich skontaktował się z Sigmą, a ta odpowiedziała iż wykonują darmowy upgrade, czas realizacji 2-4 tygodni.

  6. #6
    dino
    Gość

    Domyślnie

    A chodzi tylko o HSM, czy wogole o Sigme 70-200/2.8??

  7. #7

    Domyślnie

    Oczywiście Sigmę 70-200 EX APO HSM.

  8. #8
    dino
    Gość

    Domyślnie

    A wiec obiektyw mam, i wyglada bardzo ladnie. Nie jest to szklo turystyczne i to jest dla mnie jego minus. Testy optyczne robilem w porownaniu do Nikkora 70-200/2.8, (wersja z jednym pierscieniem do zooma i focusa. Testy wypadaja na korzysc Nikkora, ale nie duzo. Jak znajde chwile to postaram sie cos pokazac.

    Obiektyw natomiast ma jeden powazny problem. Zarowno z d70 jak i z d100 nie chce ustawic przeslony f/2.8. Najmniejsza wartosc to f/3. Czy wiecie moze co mozna zrobic z tym?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •