Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez horch
    Ja taka z kosztami przesyłki kupiłem za 105PLN. Pasuje idealnie a działa jeszcze lepiej.
    Prosimy -miejsce zakupu
    Pozdrawiam Pietrus
    D500|D300|D70|Lumix DCM-FZ1000|N50|N18-70|N18-200VR|N70-300ED|Tamron 150-600 G2|SB800|SanDisk Extreme PRO 64GB|Sony XQD 64GB|

  2. #22
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Nie rozmumiem rozumowania. Po co osłonka? Zeby następny a nie ja cieszył się z wyswietlacza? Kupując samochód nie zakładasz worków na siedzenia bo to nie estetyczne - to samo z aparacikiem To moze zeby nie porysowac aparatu do wora z nim? Tylko dziurka na oko i druga na szkło hehehehehehehe....

    Powaznie nie rozumiem was wszystkich - aparat ma mnie cieszyc a osłonka w tym przeszkadza.

  3. #23

    Domyślnie

    Masz racje horch, te oslonke mozna kupic taniej np. na Allegro i zapewne tam ja kupiles. Mnie na razie wystarcza ta oryginalna z zestawu bo jeszcze jej nie zgubilem Ta czarna jest alternatywa dla tych, ktorzy nie maja oslonki a chcieliby jakos chronic wyswietlacz (zreszta jest wielu takich co nie chca go chronic bo i po co ) Pozdrawiam !!!
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  4. #24

    Domyślnie

    Powaznie nie rozumiem was wszystkich - aparat ma mnie cieszyc a osłonka w tym przeszkadza.
    To kupiłeś D70 dla wyświetlacza? . Poniewaz ja głównie robie zdjęcia a nie przegladam menu a mam dość niezgrabne paluchy i poprostu niechce przez swoja lub czyjąś głópote uszkodzić dosc kosztowny aparat kupiłem zamykana osłone i mam luz psychiczny
    Pozdrawiam
    D70/F75/28-100/70-300G/Sigma28-135/SB800

  5. #25
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Nie wydaje mi się aby ktoś kto tak się przejmuje wyświetlaczem miał luz psychiczny A skoro nie uzywasz wyswietlacza to po co go tak chronic - przeciez tylko pstrykasz

  6. #26

    Domyślnie

    jasne, docinajcie sobie.. przecież właśnie o to tu chodzi... ehhh
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  7. #27

    Domyślnie

    A ja tylko pytałem, czy się wyświetlacz rysuje jak nie ma zabezpieczenia a tu proszę, jedni wolą to drudzy wolą tamto.... dobrze że D70 jest tylko w jednym kolorze bo wtedy byłoby, że np. srebny się mniej nagrzewa na słońcu itd.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  8. #28

    Domyślnie

    uch... narzekacie. ja to bym chcial miec taka oslonke, zeby nie syfic wyswietlacza. po prawdzie, to LSD jest potrzebne tylko do sprawdzenia histogramu i znacznie rzadziej: do jakiejs zmiany parametrow, formatowania karty, wlaczenia/wylaczenia MLU.

    oslonka dobra rzecz. lepiej miec niz nie

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    LSD jest potrzebne tylko do sprawdzenia histogramu i znacznie rzadziej: do jakiejs zmiany parametrow, formatowania karty, wlaczenia/wylaczenia MLU.
    w rzeczy samej, po LSD histogram zawsze wygląda pięknie (tak myślę), natomiast żeby już coś nastawić i to z sensem to faktycznie gorzej.. no, zawsze za to można pogadać z aparatem

    BP,NMSP
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wizja
    w rzeczy samej, po LSD histogram zawsze wygląda pięknie (tak myślę), natomiast żeby już coś nastawić i to z sensem to faktycznie gorzej.. no, zawsze za to można pogadać z aparatem
    no ba... po dobrym LSD to mozna ful-profeszynal walic fotki z aparatem trzymanym na wyciagniecie ramion z przodu

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •