Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11

    Domyślnie

    Osłonka bardzo mi się nie podoba, więc ją zdjąłem - kupiłem 2 rodzaje folii - to nie to. Od dawna nie mam żadnego zabezpieczenia na wyświetlaczu LCD - i żadnych śladów, a nawet gdy pojawi się tam jakaś ryska to co ??? Nie rzutuje to przecież na jakość zdjęć. Widziałem dawno temu pilota w woreczku foliowym, a teraz też zdarza się czasmi spotkać
    UWAGA !!! KONKURS !!!
    Dwóm pierwszym osobom, które przyślą do mnie maila na irekka@o2.pl folia gratis !!! (kupiona na allegro - CROCFOL)
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    a ja w 300d nie miałem folii i w australii dorobiłem się dwóch małych rysek. A kiedy chciałem sprzedać gada, to usłyszałem: "uu, trochę dużo tych rysek..."

    wniosek: lepiej nie mieć rysek niż mieć. a skoro osłonka nie przeszkadza to znaczy, że.. pomaga

    no chyba, że ktoś jest super estetą lub.. po prostu mu się to nie podoba. każdemu wg jego potrzeb


    DODAŁEM:
    no ok, znalazłem jeden mankament tej osłonki. kiedy patrzę przez wizjer to dmucham pod nią nosem i wyświetlacz zachodzi mi mgiełką
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  3. #13

    Domyślnie

    Mowicie o tej oryginalnej oslonie z zestawu ?? Moze widzieliscie taka:
    http://agito.pl/index.php?pid=9785&cid=1&p=
    Nie jest tania ale moze znajdzie sie gdzies tansza
    Wraz z dekielkiem z napisem Nikon podnosza sie taze boczne oslonki co ulatwia przegladanie fotek w sloneczny dzien.
    Pozdrawiam wszystkich forumwiczow !!! Takze tych ktorzy "bawia" sie na warsztatach w Łodzi !!!
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  4. #14
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    a ja swoją osłonkę zgubiłem....
    czy ryski są, hmm nie wiem, sprawdzę, za to notorycznie brudzę nosem szybkę (tak - jako jeden z nielicznych focę patrząc prawym okiem ((-: )

    A osłonkę chyba kupię nową i przywiążę żyłką ((-: jak jeden kolega z forum.
    Ogólnie używam aparatu dość ekstremalnie - np. na zjeździe z Pradziada na biegówkach, i z aparatem z przodu na kurtce i na pasku - a kurtka ma metalowe klipsy, a i wywrotki się zdażają - więc chyba i zorina i osłonkę wciągnę - lepiej zapobiegać niż leczyć, a tu się da akurat dość tanio...
    Aparat przyznaję dostaje w kość - jak juz focę to przy minus kilkunastu, albo z zaspy, ogólnie ostro (-: ale bez jaj po to go kupiłem aby używać (-:
    A co do unikania spojrzeń - zamalowaliśmy napis NIKON na aparacie i dekielkach od obiektywów (pisakiem czarnym do płyt - niby niezmywalny ale schodzi )-: )
    AAA i srebrny napis D70, pasek zmienimy na jakiś czarny i będzie ok - nie rzuca się w oczy - no może odgłosem - ale to w uszy ((-:

    pozdro
    pj

  5. #15

    Domyślnie

    dość szybko zrezygnowałem z dekielka - kupiłem folie crocfol. Była bardzo dobrze przycięta - w sumie otrzymałem 4 komplety na oba wyświetlacze. Z jednego kompletu dociąłem folię na lampę błyskową. Folia dobrze spełnia swoje zadanie - nie zniekształca barwy i obraz jest bardzo wyraźny. Czy chroni wyświetlacz przed rysami ? chyba tak Napewno nie uchroni przed uderzeniem - tu lepszy będzie dekielek.
    Proponowanego dekielka z klapkami - nie zamierzam kupować, gdyż bardzo często bezpośrednio po zrobieniu zdjęcia sprawdzam histogram, a dekielek ten należałoby otworzyć i ponownie zamknąć - zbyt długo to trwa....

    pozdrawiam
    Grzesiek
    D70

  6. #16

    Domyślnie

    Parafrazując pewną często słyszaną wypowiedź:

    "Do ochrony wyświetlacza służy torba, a nie plastikowa osłonka"

    Tomek
    <strike>D90</strike> | <strike>18-200</strike> | <strike>35/1.8</strike> | <strike>S 10-20</strike>

  7. #17

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nie chce za zupełną darmochę dociętej folii na d70 (crocfol) ???
    Pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie

    ja chce (-:
    D70|KIT|50tka|DF60|Sigma 70-300 APO SM II|mieszek_m42+pareszkłów|Marumi DHG Circular PL(D) 67mm |& the new one - SABINA (-:

  9. #19

    Domyślnie

    To przeczytaj mój poprzedni post - to jest aktulane.
    Pozdrawiam

  10. #20

    Domyślnie

    Zorba ta osłona kosztuje 138 PLN!!! Ja taka z kosztami przesyłki kupiłem za 105PLN. Pasuje idealnie a działa jeszcze lepiej. I tak jak ją reklamują ukrywa trochę prawdziwą tożsamość naszego aparatu Z zamknieta wyglada jak "zwykła" lustrzanka
    Pozdrawiam
    D70/F75/28-100/70-300G/Sigma28-135/SB800

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •