Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    No ladne cacko... Teraz rynek wtorny 300D ruszy z kopyta

  3. #3

    Domyślnie

    niszcza nikona na calej linii z tymi nowinkami.....

  4. #4

    Domyślnie

    Kto pierwszy zaczyna wyprzedaż Nikonów? Bardzo chętnie przyjmę ten szajs, po prostu nie da się zdjęć nim robić..

    Podzielmy sie rynkiem Tadeuszu
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  5. #5

    Domyślnie

    Każda puszka Khanona ma teraz procesor odszumiający ...

    Buuerk !
    Ja wole zrobić to na kompie

  6. #6

    Domyślnie

    Z tego co widzę to poza nową matrycą 8 MPix, usunięto wszystkie poażniejsze ograniczenia, które były w 300D. Kitowy obiektyw pozostał jednak bez zmian a z przyzwoitym EF-S 17-85 to nie będzie wcale taka tania zabawka. Dizwnie to wszystko wygląda Nikon buduje nowe szkła do formatu DX nie rozwijając zbytnio korpusów, a Canon bazuje w zasadzie na dotychczasowych szkłąch wypuszczając multum puszek. Canon cały czas nie daje odpowiedzi na pytanie czy format APS jest docelowy dla śrdniozaawansowanego sprzętu DSLR czy nie. Anonsują co prawda Nowy EF-S 60 mm f 2,8 macro ale to wszystko mało.
    Co do przewagi C nad N w części elektornicznej nie ma się co dziwić, Słuszał ktoś o kamerach Nikona? Doświadczenie w tym względzie z pewnością dało lepszą pozycję C.

  7. #7

    Domyślnie

    W segmencie amatorskim nowy Rebel ma bardzo duza szanse na dominacje. D70 wymieknie przede wszystkim ze wzgledu na mniejsza matryce. Oczywiscie wszystko bedzie zalezalo od cen i jakosci nowego Canona, ale z marketingowego punktu widzenia Nikon juz przegral walkowerem w tym segmencie rynku. D70 w tej sytuacji bedzie aparatem dla osob, ktore wybieraja system a nie aparat.
    Osoby przymierzajace sie do zakupu D70 powinny chyba wstrzymac sie na jakis czas, bo zapewne czeka nas obnizka cen.
    Pozdrawiam, Lolas

  8. #8
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    D70 wymieknie przede wszystkim ze wzgledu na mniejsza matryce
    ??
    Matryca jest taka sama .. klatka AP-S, czyli tak jak w D70 - rożnica - jesli chodzi o matrycę - to 2 megapiksele więcej - co wcale nie świadczy o wielkości matrycy :0
    Oprócz teg nowy XT ma mirror lock-up, procesor odszumiający, oraz funkcję B&W ??

    Czy ja wiem czy aż tak dużo ?

  9. #9

    Domyślnie

    piszac "wielkosc matrycy" mialem na mysli ilosc megapikseli a nie jej wymiary.
    jakos nie udalo mi sie znalezc lepszego okreslenia
    Pozdrawiam, Lolas

  10. #10

    Domyślnie

    Jacek L uprościł temat. Podstawowymi wadami 300D był brak FEC i wyboru trybu pomiaru światła oraz jak dla mnie zbyt wolny start. Te braki wyeliminowano. Te 8Mpix jak dla mnie i większości zaawansowanych amatorów to żadna różnica w stosunku do 6Mpix. Oczywiście w odniesieniu do użytkowników mierzących jakość sprzętu (z braku wiedzy o innych bardzo ważnych parametró) na Mpix jest to sprytny zabieg marketingowy.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •