Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81
  1. #21

    Domyślnie

    Zaczekajmy na pierwsze testy i cene D70 gdy nowy Rebel pojawi sie w sklepach.
    Wtedy sie okaze...
    Pozdrawiam, Lolas

  2. #22

    Domyślnie

    Ale panowie... D50 bedzie
    018208048014 Nikon D50 2005-02-09 10:50:19
    http://www.upcdatabase.com/

    pewnie 2mp - bo przeciez nikonowcy nie potrzebuja 8 mp.... no bo... przeciez nie liczy sie czy zdjecia ma odpowiednia ilosc szczegolow... liczy sie ze zrobione Nikonem....
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  3. #23

    Domyślnie

    EOS XT - jak w tym starym filmie SF - Nasz ukochany Wróg .

    Zmiany są słuszne ale pozostanie przy kicie 18-55 to głupota. Trzeba było ten obiektyw przebudować albo zrobić nowy. Byłaby lepsza oferta.

    Na Canon Board posikają się ze szczęścia . Posiadacze D70 raczej nie. W końcu jak wymieniać body to na lepsze, nowsze. Dla mnie konkurencją prawdziwą dla D70, 10D,20D wydaje się Minolta D7D, ale cierpi ona na razie na choroby wieku dziecięcego - Posiadacze aparatu z CF musieli nówki wysłać do serwisu niedługo po zakupie. No i ta ostrość - mówią na CF ,ze trzeba dawać Sharpness +1. Ale AntiShake to interesująca sprawa.

    Tuning D70 - mogliby zrobić - wypuścić D70a, a dla reszty dać nowe firmware. Dałoby to wielu nas radość dla duszy, choć pewnie niekoniecznie byłoby potrzebne. Ale zawsze to miło jak jest coś nowego. Tak po prostu dla samego zjawiska. Postuluję odtwarzacz MP3 .


    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  4. #24

    Domyślnie

    Mam pomysl na swietne zdjecie do konkursu Nikon "odwagi"
    zdjecie ukrytego w cieniu D100 ktory ma za chwile przejsc metamorfoze do D200....

    Nikonie odwagi... !!
    nie bojcie sie pokazac swiatu D200...


    sorrry ale nie moge przestac jechac po Nikonie...
    przeczytalem opis S3 pro na fotopolisie...
    wszystko fajnie... ale predkosc 1.2 w Rawie w trybie Wide no niestety nie jest optymistyczna... poza tym wtedy Raw ma 24 mb...
    wiec jak na razie mamy dziure 4000$ do przebycia.... ehhh
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  5. #25

    Domyślnie

    Zbyszku, tak nie do konca rozumiem co masz na mysli mowiac o wiekszej ilosci szczegolow w aspekcie matrycy 8 mpix Canona... O zlosliwosci w aspekcie 2 mpix nie mowiac Co takiego wydarzylo sie ze od wczoraj zaczales robic gorsze zdjecia swoim D70, bo mam wrazenie ze przestales juz traktowac to urzadzenie jako godne siebie...

  6. #26
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zkruk
    Ale panowie... D50 bedzie
    018208048014 Nikon D50 2005-02-09 10:50:19
    http://www.upcdatabase.com/

    pewnie 2mp - bo przeciez nikonowcy nie potrzebuja 8 mp.... no bo... przeciez nie liczy sie czy zdjecia ma odpowiednia ilosc szczegolow... liczy sie ze zrobione Nikonem....

    Ten bar-code nalez do lampy SB-800, nie do D50. Niestety to PMA to dla Nikona dzien kleski

    BTW: XT zapowiada sie bardzo fajnie. Canon jest teraz liderem w kazdym segmencie dSLR. Niestety NIkon połozył sukces D70 i nie dal swoim klientom porzadnej sredniej puszki. Mam nadzije ze wypuszcza chociaz firmware ktore doda chociazby MLU.

  7. #27

    Domyślnie

    Zapowiadał, bo strona już zdjęta :O
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  8. #28

    Domyślnie

    ROTFL
    czyzby falstart?
    Pozdrawiam, Lolas

  9. #29
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Juz jest..ale..w sumie poza 8 Mp i dodanym trybem wyboru AF (no i MLU )wielkich roznic nie widac. D70 wciaz jest lepszy w wielu aspektach wiec powodu do paniki nie widze Jedyne co mnie boli to brak tej nieszczesnej srodkowej lutrzanki.

  10. #30

    Domyślnie

    Czyli tak jak piszecie i tak kupuję D70 - poza tym nie wyeliminowali kiepskiego leżenia w dłoni i tych durnych kropeczek w polach AF które mnie wkurzają

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •