Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Instrukcja do Lightroom

    Witam,
    czy ma ktoś może instrukcje w pdf do Lightroom 2.1 bądź jakiś tutorial jak obrabiać zdjęcia i mógłby udostępnić.
    Pozdrawiam
    Nikon D7100 + NIKON NIKKOR AF-S 17-55 f/2.8 + Nikon D70S + NIKON NIKKOR 18-105

  2. #2

    Domyślnie

    jeżeli nie przeszkadza Ci język angielski, to proponuję obejrzeć całą serię tych wideotutoriali, dzięki nim szybko rozpoczniesz pracę w LR.
    alexanderkozłowski ::: Nasza... Strona

  3. #3

    Domyślnie

    Adobe Photoshop Lightroom wystarczą Sekrety Cyfrowej Ciemni Scotta Kelby"ego

    Jest super
    Spójrz na światło i podziwiaj jego piękno.
    Zamknij oczy. Teraz spójrz ponownie.
    To, co widzisz, to i tak nie wszystko.

  4. #4

    Domyślnie

    kupiles program bez instrukcji?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hallucinogen Zobacz posta
    kupiles program bez instrukcji?
    a co za roznica jaki program kupil ?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  6. #6

    Domyślnie

    W którymś z ostatnich numerów "Digital Foto Video" był numer poświęcony LR oraz płytka z tutorialami.
    Wejdź na ich stronę może mają jeszcze w sprzedaży ten numer.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Może śmieszne pytanie ale co mi tam. Testuje właśnie Ligthroom'a i nie wiem czy tam można zapisać jakoś ustawienia (do pliku byłoby najlepiej) aby potem je zastosować do kolejnych plików?
    D750
    flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniksk Zobacz posta
    Może śmieszne pytanie ale co mi tam. Testuje właśnie Ligthroom'a i nie wiem czy tam można zapisać jakoś ustawienia (do pliku byłoby najlepiej) aby potem je zastosować do kolejnych plików?
    jak juz zrobisz wszystkie ustawienia takie jakie Ci sie podobaja i dalej jestes w zakladce Develop, nacisnik Ctrl+Shift+N (Command+Shift+N na Macu), wpisz jaka tam chcesz nazwe np. koniksk1, i te ustawienia bedziesz mial zachowane w LR2. nastepnie te ustawienia mozesz automatycznie nadawac wszystkim swoim zdjeciom juz przy importowaniu z aparatu, lub w zakladce Library przy wyborze z zapamietanych ustawien.

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •