Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21

    Domyślnie

    Spełniło by się marzenie z dzieciństwa
    Byłbym jak John Wayne
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #22

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam jak bardzo się trzeba nagimnastykować żeby obskoczyć ślub z 35mm i 50mm na DX. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurdt Zobacz posta
    A ja się zastanawiam jak bardzo się trzeba nagimnastykować żeby obskoczyć ślub z 35mm i 50mm na DX. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Wcale nie trzeba się gimnastykować. Zrobiłem w tamtym roku kilka ślubów D80-tką z tymi dwoma szkłami , do tego wykorzystywałem 18mm z N18-70 jako szeroki kąt. Spokojnie się da.

  4. #24

    Domyślnie

    Jedna tylko uwaga, czy nie wydaje Wam się, że większy problem może być na cywilnym kiedy całość trwa na prawdę chwilę?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Wcale nie trzeba się gimnastykować. Zrobiłem w tamtym roku kilka ślubów D80-tką z tymi dwoma szkłami , do tego wykorzystywałem 18mm z N18-70 jako szeroki kąt. Spokojnie się da.
    Właśnie o tym samym pomyślałem. Dwa jasne szkła o uniwersalnych ogniskowych i 18mm jako szeroki z kita.

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Jedna tylko uwaga, czy nie wydaje Wam się, że większy problem może być na cywilnym kiedy całość trwa na prawdę chwilę?
    Wydaje mi się, że przy cywilnym, o ile sala niema 3x3m wielkości, to obiektywem 35mm można spokojnie zrobić to co trzeba. Najistotniejsze i tak są zdjęcia podpisów i "obrączkowania"
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Przyznam, że o ile kocham stałki, o tyle śluby zawsze obskakuję zoomem. Praktyczniej mi, po prostu. Nie wyobrażam sobie też wachlowania obiektywami... Jestem leniwcem, zoom załatwia sprawę. A dla samej gadki w rodzaju "robię stałkami" robić nimi nie będę. Na końcu i tak liczy się efekt.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurdt Zobacz posta
    A ja się zastanawiam jak bardzo się trzeba nagimnastykować żeby obskoczyć ślub z 35mm i 50mm na DX. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    nie trzeba sie gimnastykowac - spokojna robota. Ja tak robie i całkiem przyjemnie sie tak pracuje. Wole taka gimnastykę i f1.4-2.0 niz kręcenie zoomem i f2.8

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nie trzeba sie gimnastykowac - spokojna robota. Ja tak robie i całkiem przyjemnie sie tak pracuje. Wole taka gimnastykę i f1.4-2.0 niz kręcenie zoomem i f2.8
    A szerokiego jakiegoś używasz do tego? Czy rzeczywiście tylko 35mm i 50mm?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurdt Zobacz posta
    A ja się zastanawiam jak bardzo się trzeba nagimnastykować żeby obskoczyć ślub z 35mm i 50mm na DX. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Tak mam skromne doświadczenie, parę razy używałem 24mm f2,8 oraz 50mm f1,8, czyli tylko 2 szkieł i się dało bez problemu i to na DXowym korpusie. Takie miałem i takich używałem. Trzeba po prostu szukać kadru na możliwości optyki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    [...] Trzeba po prostu szukać kadru na możliwości optyki.
    A i właśnie to jest ładna pointa mojego zapytania
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •