Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Odpowiem sam sobie, pisałem do serwisu w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź, że około 50zł i robią to w jeden dzień.

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Odpowiem sam sobie, ...
    No to wreszcie sobie forumowiczów wychowaliśmy
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Ja po prostu kupiłem kropelkę i podkleiłem sam. Taniej i szybciej się chyba nie da. Po co tracić czas na serwis? Kiedyś ludzie sami budowali domy, dziś nie umieją podkleić kawałka gumy do plastiku...
    Ostatnio edytowane przez karolt ; 13-05-2009 o 10:16 Powód: uzupełnienie
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  4. #14

    Domyślnie

    Tak, ale będziesz miał problem jak będziesz chciał dostać się do gniazda video albo usb, pomyślałeś o tym ?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Tak, ale będziesz miał problem jak będziesz chciał dostać się do gniazda video albo usb, pomyślałeś o tym ?
    Tak, dlatego nie przyklejałem zaślepek do gniazd
    Co prawda u mnie problem z odklejeniem gum nie był jakiś dramatyczny, nie zostawały w rekach...
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  6. #16

    Domyślnie

    a no właśnie. gdzieś wyczytałem story jak gościowi w ręku została guma a aparat gruchnął o ziemię.
    jak dla mnie raczej bajka, ale po co ryzykować
    odłażąca guma pod przednią rolką wkurza bo trudniej tą rolką kręcić. dlatego wymieniłem sobie te gumy jak trafiła się okazja.

    obejrzałem zaślepki gniazd, no i wymiana tego to chyba rozkręcenie kawałka body (d200). a kropelka przy sprzęcie -brrr. nigdy.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  7. #17

    Domyślnie

    Mirro czy gdyby ktoś z forumowiczów (na przykład ja) Cię poprosił o zakup tych gum i wysyłkę (po wcześniejszym oczywiście przelaniu pieniędzy na Twoje konto), czy zgodziłbyś się taki manewr wykonać?
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  8. #18

    Domyślnie

    Dobrym klejem do takich manewrów z gumami jest klej poliwinylowy elastyczny a trzyma jak cholera
    Nikon D200+Grip i Nikon F65|N50 f1,8|N18-70|S70-300 APO DG|Nikon SB-600| DELTA DRF-14| -= Moja Galeria FOTO =-

  9. #19

    Domyślnie

    czyli przyszły czasy , że serwis zamienia sie w sklep czesciami? to chyba dobrze,, takie wrazeni mozna odniesc czytajac forumowe watki.... to jeszcze tylko trzeba kogosc komu te czesci mozna zaniesc i bez obawy i narazania sie na stycznośc z firmowym serwisem, powierzyc aparat
    Ostatnio edytowane przez luxius ; 09-09-2009 o 11:17

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •