Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jakie tło, jakie mocowanie?

    Kupilem sobie zdalny wyzwalacz i parasolke
    Tylko sciany i inne detale w tle nie wygladaja za dobrze...

    Jaki kolor i rodzaj gramatury tla wybrac? Chodzi mi o cos uniwersalnego, tak na poczatek. I jeszcze mocowanie: mam dosyc waski pokoj, wiec chcialbym wywiercic dziury w scianie Przy scianie na ktorej chcialbym zawiesic tlo mam lozko, wiec przydalo by sie zeby tlo bylo podwijane, bo lozko w razie potrzeby bede przestawial

    Mozecie podac firmy, ew. linki do allegro z tlami i mocowaniami? To taki domowy atelier, do zabawy, wiec pieniadze maja znaczenie
    D200, Grip, T24-75, N50 D, T70-200 | Blog | Spam: Dziwnów, Kołobrzeg, Międzyzdroje

  2. #2

    Domyślnie

    Flipers sprzedaje na allegro najtańsze tła poli... Na początek proponuje czarne i białe. Co do mocowania, musisz pokombinować ponieważ nie uzywam takiego rozwiązania. Może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł.
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dong Zobacz posta
    I jeszcze mocowanie: mam dosyc waski pokoj, wiec chcialbym wywiercic dziury w scianie
    A ja bym nic nie wiercil tylko pomyslal o autopolu - mam wlasnie na tym oparte zawieszanie tla - super sprawa, 10 min
    i wszystko zwiniete, przenosne - mozesz tlo powiesic w dowolnym miejscu.

  4. #4

    Domyślnie

    Troche drogie.. na allegro kolo 200 zl;/
    Nie ma jakichs tanszych?
    D200, Grip, T24-75, N50 D, T70-200 | Blog | Spam: Dziwnów, Kołobrzeg, Międzyzdroje

  5. #5

    Domyślnie

    autopola sa fajne - trzeba tylko miec swiadomosc tego ze w pewnych sytuacjach przydadza sie im "nogi"
    a wszystko razem kosztuje juz sporo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •