Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: portrety

  1. #1

    Domyślnie portrety

    1. Owczarek belgijski - moja ukochana Lala
    [center:fac28b187b][/center:fac28b187b]


    2. York - sześciotygodniowy gościu
    [center:fac28b187b] [/center:fac28b187b]

  2. #2

    Domyślnie

    pozostaly nieznaczne slady po obrobce, ale i tak bardzo mi sie podobaja takie kadry.
    aa foty ogladam na rozkalibrowanym LCD
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcie Lali wyszło kapitalnie. Zrobiła taką minę, że mogłaby pozować do krakowskiego pomnika psiej wierności. Bardzo ładne zdjęcie.

    To drugie mniej mi się podoba. Szczeniak jest za ciemny i ma czarne tło - a szczeniaki roztaczają aurę zabawy, beztroski, szczenięcej właśnie wariacji i ruchliwości - a tego to zdjęcie nie pokazuje.

    Ale jak dla mnie jedynka świetna.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Jogi
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Yellowstone
    Posty
    238

    Domyślnie

    Przez tą grobową ciemność zgubiły im się uszy i inne szczegóły, nie wiem, może o to chodziło, ale pies bez uszu wygląda trochę dziwnie. Coś też chyba z ostrością jest nie do końca OK, albo lekko poruszone?
    Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka jest przepiękna.
    Nie wiem tylko czy nie obciąc troche dołu
    z tą łapą.
    Co do 2 zgadzam si e z bomblem.
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

  6. #6

    Domyślnie

    Oczywiście dół można uciąć, ale wtedy było by to takie zwykłe psie zdjęcie. Dzięki tej łapie Lala wygląda, jak modelka, która oparła się reką o oparcie krzesła. Bardzo "ludzka" fotografia.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  7. #7

    Domyślnie

    Ładny pies, i zdjęcie też niczego sobie

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #8

    Domyślnie

    ladne portrety lubie psy sami niejako bliskie
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #9

    Domyślnie

    Co do Lali - tej łapy faktycznie można by się pozbyć (cięcie oczywiście softwerowe a nie chirurgiczne) ale moje intencje ... idealnie określił Megazordon trzy posty wyżej.
    A tem szczeniak niżej - cóż, uczę się i eksperymentuję (tym bardziej dziękuję za opinie) istotnie, przesadziłem. Fota powinna oddawać ciepło, spokój, zaufanie - albo tak, albo inny model (pies). Jeszcze raz dzięki.

  10. #10

    Domyślnie

    wspaniałe zdjęcia boska GO . Bardzo słodkie zdjecia , ale nie przesłodzone (2). Jakie szkiełko i przesłona Dzieki
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •