Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie Problem...zdjęcie wyszło różowe !!!!

    nie mam pojecia czy ktos sie z czyms takim spotkal ale pstrykalem zdiecia wczoraj jakies 180 i jak zrzucilem ja na kompa w domku okazalo sie ze jedno jest cale rozowe.... a reszta jest ok ... i to zdjecie w samym srodku powiedzmy ze 60 te.... jest rozowe jak by przez jakis filtr robione.... czy ktos sie z tym spotkal czy to poczatek awari ?
    pomocy
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  2. #2

    Domyślnie

    Pokaż to rÓżowe zdjęcie
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    nie umiem na tym forum.... jak to zrobic ?
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.imageshack.us/ - wchodzisz tu, klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie, klikasz "host it" i potem wrzucasz na forum link do zdjęcia.
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  5. #5

    Domyślnie

    ja tez tak kiedys mialem... najsmieszniejsze ze robilem serie i tylko jedno bylo rozowe... tzn dwa kolory byly tylko roz i czarny
    na prawie 20tys tylko jedno takie wyskoczylo...
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie




    dzieki za pomoc

    pozdrawiam i lecze ze ktos mi jakos pomoze... mam nadzieje ze nie serwis aparat ma dopiero kolo miesiaca....
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  7. #7

    Domyślnie

    Tak, myślę, że to może być wina błędnego zapisu na karcie pamięci.
    Podaj o jaki model chodzi i jakiej jest szybkości.
    Pozdrawiam
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    karta rowniez jest nowa i uzywana jedynie z tym aparatem ....

    karta sandisk extreme III 2gb a szybkosc to 20mb/sec =133 co kolwiek to drugie oznacza....
    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    LITTLEHAMPTON
    Posty
    43

    Domyślnie

    nie wiem czy to wazne... ale wczesniej w czasie robienia zdiec morza a dokladnie fal w ostrym swietle... mialem wrazenie ze jak by ruzowa poswiata byla na dieciach.... nie wiem czy to ma cos do tego poswiata byla widoczna w miejscach gdzie swiatlo odbijalo sie od wody....albo od ludki.... wczesniej robilem duzo zdiec tego typu... moze towina filtra ? mam oczywiscie gwarancje na karete ale to strata czasu a nie wiem czy wymienia mi ja na miejscu... bez gadania....


    a tu na wodzie....



    zdiecia robie bezposrednio w jpg najwiekszym jaki jest

    nikon d70s + af-s dx nikkor 18-70 if ed + tamron af 70-300 f/4-5.6ld macro1:2 + telekonwerter x 2

  10. #10

    Domyślnie

    No, teraz już sam nie wiem, czy to wina karty.
    Jeżeli problem występuje w pewnych warunkach oświetleniowych powtarzalnie, to winę może niestety ponosić sam Nikonek.
    Radzę wysłać te zdjęcia mailem do sewisu Nikona z opisem, bo w tym wypadku tylko oni mogą rozstrzygnąć, czy to nie wina sprzętu.
    Pozdrawiam
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •