Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 145
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    niech to będzie wyzwanie również dla mnie samego.
    Nie martw się Zbyszku - ja tak samo to traktuję - jak już pisałem temat chodził mi po głowie, ale nie miałem odwagi go zapodać wcześniej.

    W ten sposób lista zamknięta.

    Termin ustalmy w takim razie na 4 maja - w razie gdyby ktoś chciał wykorzystać długi weekend i tzw. rzutem na taśmę stworzyć arcydzieło życia
    Ostatnio edytowane przez elix ; 30-03-2009 o 22:41

  2. #22

    Domyślnie

    W tym pojedynku, jak chyba w niewielu, bedzie sie liczyc pomysl. Oj, bedzie sie dzialo
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #23

    Domyślnie

    elix - a może zostaw jeszcze miejsce na 2-3 osoby, bo widzę, że chętnych nie brakuje ? Hmm ?

    PS.: Ja pomysł już mam Gorzej pewnie będzie z wykonaniem

  4. #24

    Domyślnie

    Fajnie, sila rzeczy bedzie okazja wrocic do muzyki, ktorej od dluzszego czasu nie sluchalem...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    elix - a może zostaw jeszcze miejsce na 2-3 osoby, bo widzę, że chętnych nie brakuje ? Hmm ?
    No skoro zielony tak sugeruje ;P

    A tak poważnie to jeśli o mnie chodzi to czym więcej uczestników tym lepiej bo wątek jest ciekawszy i więcej ludzi jest zaangażowanych.

    W takim razie lista uczestników liczy max 14 miejsc - dokładnie tyle ile było studyjnych albumów Floydów

  6. #26

    Domyślnie

    Zielony tylko grzecznie sugeruje, nic nie narzuca. Wszak zielony to uniżony sługa niebieskich.

    Prawdę jednak mówiąc - im więcej, tym ciekawiej. Temat jest przedni. Brawo.

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar Beleg
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Poznań/Międzyrzecz
    Posty
    100

    Domyślnie

    pytanie mi się nasunęlo podczas myslenia nad pomyslem... może być interpretacja 2-óch utworów na jednej fotce??

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beleg Zobacz posta
    pytanie mi się nasunęlo podczas myslenia nad pomyslem... może być interpretacja 2-óch utworów na jednej fotce??
    Jeśli nikt nie zgłosi sprzeciwu to ja też nie mam nic przeciwko. Jeśli taki masz koncept to ja chętnie to zobaczę

  9. #29

    Domyślnie

    Można się jeszcze dopisać ?? Jeśli tak to poproszę
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #30

    Domyślnie

    Ja też bardzo proszę.
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •