Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Szkoła?

  1. #1

    Domyślnie Szkoła?

    Dzień dobry wszystkim.
    Jestem trzecio klasistą szkoly gimnazjalnej i musze uporac sie z dosc trudnym wyborem. Mianowicie muszę wybrac szkole techniczna, badz licealną do ktorej chcę uczeszczac.
    Może ktos z was wie czy istnieją tech.[szkoly techniczne] badz licealne zwiazane w fotografią i czy moze ktos podajc palną nazwe profilu?
    Dziekuje za wszelką pomoc w tej sprawie


    Przemek, pozdrawiam.
    Nikon d40 Kit 18-55 mm + SB-400

  2. #2

    Domyślnie

    technikum fotograficzne, warszawa ulica spokojna 13

  3. #3

    Domyślnie

    o dzieki. a moze ktos z was uczeszczal do takiej szkoly.? jest ona ciekawa?
    Nikon d40 Kit 18-55 mm + SB-400

  4. #4

    Domyślnie

    A dlaczego chcesz iść do szkoły o profilu foto? Pytam z ciekawości.
    Na profilu fotograficznym nie nauczysz się dużo więcej niż sam na własną rękę (i z pomocą forum ).
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 01-04-2009 o 03:13
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Rozmawiałem z kolegą kiedyś, który zetknął się z młodzieżą z technikum foto i prezentowali oni zaskakujące poglądy. To była wątpliwa zasługa kadry nauczającej, która zatrzymała się w rozwoju dawno temu. Nie wiem czy jest sens chodzenia do takiej szkoły, bo wiedza leży na wyciągnięcie ręki a o kwitki nikt nikogo nie pyta - liczy się efekt końcowy.
    FX był i się zmył...

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar brodnica
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Brodnica, Bydgoszcz, Kharkov
    Posty
    130

    Domyślnie

    Najlepsza szkoła foto to... życie. Metodą prób i błędów z pomocą kilku dobrych książek i kolegów z forum nauczysz się o wiele więcej

  7. #7

    Domyślnie

    Poszukaj, całkiem niedawno był wątek na ten temat...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Poszukaj, całkiem niedawno był wątek na ten temat...
    O tu http://www.forum.nikon.org.pl/showth...t=91600&page=2
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    elenka
    Gość

    Domyślnie

    Przemek-4 ja uczęszczałam do Policealnego Studium Foto w Katowicach, zajęcia codziennie przez dwa lata, na koniec praca dyplomowa i dyplom fototechnika. Gorąco polecam, naprawdę sporo się nauczyłam, szczególnie o stronie technicznej fotografii, tyle, że pracę w ciemni trzeba kochać, bo kilkanaście godzin w tygodniu się w niej siedzi.

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar maroo_s
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kraków, Żukowice
    Posty
    248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brodnica Zobacz posta
    Najlepsza szkoła foto to... życie. Metodą prób i błędów z pomocą kilku dobrych książek i kolegów z forum nauczysz się o wiele więcej
    Taa... to z mechanikami samochodowymi pewnie jest tak samo - ja od kilku lat sam naprawiam swój samochód bo nie wierzę w "fachowców" bez zaplecza.
    Nauki nigdy za wiele.

    Dlaczego zniechęcacie go do takiej szkoły? Skoro kolegę to interesuje to co stoi na przeszkodzie uczęszczać do tej szkoły, a dodatkowo uczyć się i rozwijać pasję poza nią?(choćby czytując to forum ) Chyba lepiej jak pójdzie do technikum foto i tam się czegoś nauczy (mniej czy więcej) niż gdy pójdzie do ogólniaka na biol-chem albo do technikum rolniczego na pszczelarstwo a na fotografię będzie miał mniej czasu...
    Nikon+Nikkory
    Pozdrawiam, Marek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •