Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie W zastępstwie autografa...

    Jak już pewnie część z Was zdążyła przeczytać obiecałem Dominikowi, że zastąpię go w prowadzeniu tego działu. Żeby formalnościom stało się zadość czekam na akceptację i błogosławieństwo forumowej "dyrekcji" i wtedy będę mógł w 100% kontynuować zaczęte (czy też reanimowane) przez autografa dzieło. Mam nadzieję, że zastąpię go godnie i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie i dział pojedynkowo-wyzwaniowy będzie działał jeszcze intensywniej tak żeby autografowi po powrocie (bo ja jestem pewien, że wróci) szczęka opadła

    No to jak to mówił pewien znany polityk: Pomożecie?

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Pomożemy pomożemy
    D700 16,17-35,35

  3. #3

    Domyślnie

    Jakoś damy radę elix
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    Zewrzemy szeregi i wykonamy plan z nawiązką!
    D90 + D50 + F801s, N18-70, S70-200 2.8 II, N70-210, SB-600, Naneu Sahara 217F

  5. #5

    Domyślnie

    Od czasu do czasu pomagałem Dominikowi. Jak coś to wal śmiało
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    A proszę Cię bardzo działaj
    ja się nie znam więc nie pomogę ale postaram się nie przeszkadzać

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za odzew.

    Wszystkie rozpoczęte wyzwania będą kontynuowane bez przeszkód i mam już do tego możliwości. Adres do wysyłki pozostaje bez zmian. Zasady też.

    jacek.gold - znać się nie musisz, najlepsze co można zrobić dla tego działu to branie udziału w pojedynkach i wyzwaniach

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    jacek.gold - znać się nie musisz, najlepsze co można zrobić dla tego działu to branie udziału w pojedynkach i wyzwaniach

    no przecież właśnie nie wygrałem w jednym (ładniej to brzmi niż że przegrałem )

  9. #9

    Domyślnie

    A ja w jednym wygrałem i chętnie wezmę udział w kolejnych.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  10. #10
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    A ja się ciesze, że komuś się chce w tym warsztacie pracować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •