Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    YOZ ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam. Niestety mam dość mgliste pojęcie kto danymi budynkami zarządza i czy zapytanie o zgodę należałoby kierować właśnie do takich organów czy po prostu pogadać z kimś kto "pilnuje" takiego obiektu.

    Najgorsze że do Łodzi przylatuję w piątek 24 a sesja ma być w niedziele 26. Mam tylko sobotę na zorientowanie się w sytuacji. Chyba że możecie coś podpowiedzieć

  2. #12

    Domyślnie

    Strus, zarzuć jakieś zdjęcie na którym byś sie wzorował lub jakis typ wnetrza. mysle ze zbyt ogólnie napisałeś a tak, pewnie łatwie by było Cie skierować we właściwe miejsce. konkret, jaki klimat, zdjęcia modowe, portretówka czy jakies specjalne zamówienia? moze wtedy cos pomogę..
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  3. #13

    Domyślnie

    Miejsca pokazane powyzej jak najbardziej mi pasuja. Jednak problem polega wlasnie na tym zezwoleniu. Jak sie okazuje przy sesji bedzie pracowac wiecej osob niz tylko ja i modelka. Beda 2 lub 3 dziewczyny, 2 fotografow, troszke oswietlenia, prawdopodobnie wizazystka.... dlatego tym bardziej nie usmiecha mi sie wejscie przez dziure w plocie

    Zdjec sam szukam zebym mial sie na czym wzorowac. na razie mam po prostu blizej niesprecyzowany pomysl. Nigdy nie robilem zdjec w takim miejscu stad brak konkretow.

  4. #14

    Domyślnie

    Zrobilem kolejny krok jesli chodzi o lokalizacje. Wrzuce tutaj bo byc moze ktos bedzie chcial skorzystac ---->>> http://http://www.historiefabryczne....pl/index1.html

    jestem w trakcie wybierania obiektu i namierzania zarzadcow.

  5. #15

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o Uniontex na Milionowej to z tego co mi wiadomo trzeba zagadać o pozwolenie jedynie z ochroniarzem który pilnuje całego obiektu. Tak było jakieś pól roku temu, nie wiem jak na obecny czas się sytuacja przedstawia.
    Nikon D90| N18-105 3.5-5.6G| N50 1.8| SB-900

  6. #16

    Domyślnie

    szukam również fajnych miejsc w łodzi, legalne fotografowanie, pozwolenia. Znudziła mi się Pietryga i okolice manu. Jak ktoś zna jakieś fajne miejsca, gdzie mogłabym bezstresowo pstrykać, a nie bać się że mnie ktoś napadnie i aparat wyrwie, to piszcie. Facetom chyba łatwiej się robi zdjęcia, kobiety zawsze może ktoś zaczepić. Mnie zaczepiają stale, więc się trochę boję.
    D7200/ 50 mm 1.8D/ SB700/

  7. #17

    Domyślnie

    W wielu miejscach są ochroniarze i nie można wchodzić, szkoda bo niektóre miejsca są naprawdę ciekawe.

  8. #18

    Domyślnie

    Są tu osoby z Łodzi? Polecacie miejsca na plenery? Czy tylko w tym województwie ludzie nie chcą nic podpowiadać początkującym? Czy mi się tylko wydaje?
    D7200/ 50 mm 1.8D/ SB700/

  9. #19

    Domyślnie

    Są ludzie z Łodzi i to całkiem sporo.
    Fajną miejscówką wydaje mi się Pasaż Róży przy Piotrkowskiej i pewnie parę innych miejsc też.
    Ale ja Łódź widziałem w życiu raz i to z daleka. Sorry.

  10. #20

    Domyślnie

    Mi zawsze podobały się te postindustrialne klimaty.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •