Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Dylemat S30/1.4 czy N35/1.8 , a moze jeszcze cos innego do D300

    od tygodnia zastanawiam sie co wybrac, przeczytalem juz tysiace recenzji i nadal nie moge sie zdecydowac - obiektyw glownie do kosciala bedzie mi potrzebny zeby zbyt duzo nie "lampic" mam juz N17-55/2.8 Prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    funio, to już jest irytujące i gdybym był moderatorem to bym ten wątek zablokował.
    Nawet 3 czy 4 wątki niżej masz podobne pytanie.
    Weź włącz SZUKAJ
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #3

    Domyślnie

    Sigma jest na pewno sprawdzona i jeśli masz dobry egzemplarz to powinieneś mieć sporo satysfakcji. Jest sporo droższa od Nikkora ale o nim tak naprawdę niewiele wiadomo jak się sprawdza w praktyce.

  4. #4

    Domyślnie

    mjr - przepraszam Cie bardzo, myslisz ze nie czytalem tych watkow jednak do konca nie jestem zedowolony, bardziej przymierzam sie do Sigmy ale wyczytalem ze ma probelmy z ostrzeniem a nikt konkretnie o niej nie PISZE.

  5. #5

    Domyślnie

    MIEWA kłopoty z ostrzeniem, trzeba się jej trochę nauczyć, ale tak jak wyżej, jeśli dobrze trafisz/wybierzesz to jest naprawdę OK.

  6. #6

    Domyślnie

    Sigma 30 1,4 jest bardzo ciekawym szkiełkiem.. jesli chodzi o celnosc AF, to mam wrazenie, że to legenda.. co innego, że trzeba sprawdzic czy nie ma FF albo BF, no chyba , że weźmiemy sobie do serca rady, żeby nie testowac, tylko odrazu robic zdjęcia

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  7. #7

    Domyślnie

    ja byłem w podobnej do Twojej sytuacji - czyli byłem już od krok od zakupu S_30. I...nie kupiłem jednak.
    Powód : drastyczne problemy z AF na innych polach niż centralne, co w moich oczach dyskwalifikuje ten podobno świetny obiektyw (nie mówiąc o tym że dosyć drogi - szczególnie obecnie ).
    Pewno że można się nauczyć z tym żyć i kombinować przekadrowując ale, do licha, chyba jednak nie o to chodzi...

  8. #8

    Domyślnie

    He, he, zaczyna się. Jak to było: osiołkowi w żłobie dano.....
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    poczekajcie zaraz będzie: co kupic sigme 30/1.4 czy N 35/2 czy jednak 35/1.8 ? to dopiero sie zaczna dylematy

  10. #10

    Domyślnie

    panowie , lepiej dwa razy zapytac niz raz zbladzic.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •