Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112
  1. #1

    Domyślnie UWAGA! Plener Jesienny JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA 2006

    Zgodnie z moją deklaracją z pleneru wiosennego podgrzaną na ostatnich warsztatach przez Martę i dwóch Piotrów. Informuję, że tej Jesieni

    zapraszamy na PLENER FOTOGRAFICZNY, który odbędzie się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

    Szczegółowe informacje.
    Termin: 22-24 Września 2006
    Miejsce: Krzywopłoty, ul. Hardego 15
    Baza noclegowa: Gościniec AmiG
    (Strona niestety daleka od ideału.)

    Noclegów w pokojach już brak. Chyba że się coś zwolni. Do osób posiadających pokoje poszły maile. Proszę o potwierdzenie odbioru.

    Osoby, które są wpisane na listę wiedzą ile jeszcze mają wolnych łóżek w pokoju i to od nich zależy czy kogoś do pokoju jeszcze przyjmą.

    Osoby zainteresowane proszę o maile do mnie poniżej listy z rezerwacjami pojawi się lista osób proszących o przygarnięcie. Jeżeli ktoś się zgodzi na dodatkowe towarzystwo proszę o mail z rezerwacją oraz mail od osoby wyrażającej zgodę.

    W weekend byłem domówić szczegóły.
    Pierwsza sprawa to noclegi. Jest możliwość zanocowania w warunkach warsztatowo studyjnych. Czyli jest kawałek podłogi, dostęp do toalet i umywalek. Jeżeli się zgodzą ludzie z pokoi to i prysznica. Jednak wszystko trzeba z sobą wziąć. Jeżeli ktoś by miał utrudniony dojazd i nie chciał wszystkiego dźwigać mogę dowieść kilka karimat, materac dmuchany. Kto pierwszy ten lepszy . Miejsca za to jest dużo. Cena takich luksusów to 10 zł. Osoby zainteresowane proszę o przysłanie maila z wpisanym jako "Preferowany układ pokojów" – tekstem Podłoga.

    Druga kwestia to jedzenie.
    Przypominam iż na jedną z kolacji (z soboty na niedzielę) można zrobić pieczony udziec (ponoć lepszy) lub świniaka. Cena około 200-300. W zestawie jest kasza i surówki.
    Proszę osoby zainteresowane o dopisanie w mailu iż są zainteresowane taką kolacją. Muszę to po prostu zamówić wcześniej, przed zamówieniem określę oczywiście dokładną cenę na osobę.

    Jeżeli jest zamówione śniadanie wychodzi 5 zł więc warto się zdecydować od razu. Jeżeli ktoś jest pewny iż skorzysta ze śniadania również proszę o taką informacje. Będzie gospodarzom łatwiej się przygotować.

    Jest bar, możemy korzystać do oporu pod warunkiem, że będziemy zamawiać. Nie jest drogo Piwo jest po 3 zł.

    Czekam na zgłoszenia na mail. kyllanek@poczta.onet.pl

    Tytuł maila: Zgłoszenie na plener Jura 2006 (Proszę o taki tytuł łatwiej mi będzie wyłapać odpowiednie maile)
    W tekście proszę podać.
    Nick z forum:
    Imię nazwisko:
    Numer kontaktowy:
    Ilość osób. Preferowany układ pokojów.


    Plan PLENERU
    Generalnie to zobaczyć jak najwięcej ciekawych fotograficznie miejsc na Jurze. Ze względu na to jednak iż będzie to pierwszy plener w tych okolicach będzie na pewno jeden dzień objazdowy mający na celu przybliżyć bardziej poglądowo Jurę. Nie przekroczymy 100km przez cały dzień po naprawdę prześlicznych okolicach. Oczywiście jeżeli nie będzie chętnych na taką przejażdżkę lub ktoś będzie chciał zrobić jakieś ciekawe widokowo - historycznie miejsca bądź przygotowane krótsze trasy.
    Tu prośba do miejscowych o wskazanie ulubionych przez was miejsc. Spróbujemy wyznaczyć trasy tak aby i je dotknąć. Jura jest stosunkowo bogata w urokliwe miejsca, nie uda się ich wszystkich obejrzeć więc będzie pretekst do kolejnych jurajskich spotkań.

    Dokładniejszy plan pojawi się wkrótce.

    Ramowo:

    22 Piątek - Przyjazd i zakwaterowanie. Wieczorek zapoznawczy .
    (Oczywiście istnieje możliwość przyjechać wcześniej i wyjechania później)

    23 Sobota - Pracowity dzień. Objazd Jury, zakończony w nagrodę ogniskiem z kawałkiem pieczeni i piwem. (Jak będą chętni na nagrodę )

    24 Niedziela - Wypad w okoliczne ciekawsze miejsce i powrót do domu.


    Mapka poglądowo dojazdowa:


    Poniżej lista osób mających rezerwacje. Proszę o potwierdzenie zgodnie z mailem.

    1. kyllan + rodzina Potwierdzone
    2. holka Potwierdzone
    3. Ryszard Gałgan + Vesia Potwierdzone
    4. yanoosh Potwierdzone
    5. kubalmar + 2 Potwierdzone
    6. yarco + 1 Potwierdzone
    7. wlopis Potwierdzone
    8. hesja + 1 Potwierdzone
    9. piotrwm Potwierdzone
    10. andre84 + 1 Potwierdzone
    11. Twister Potwierdzone
    12. koper_dg Potwierdzone
    13. david Potwierdzone
    14. Glisek + żona Potwierdzone
    15. Vitter + rodzina Potwierdzone
    16. Deltaphots Mail
    Pozdrawiam, Maciek
    Nie to ładne, co ładne, lecz to, co się komu podoba.
    ||N D300|N MB-D10|N 24-70 N|N 60D Micro|SB 800|MF 055 Pro + 322RC2|L CompuTrekker Plus AW|| | Mój Mikołajek |

  2. #2

    Domyślnie

    ja tez, ja tez


    dzieki Macku,
    przyklejam wiec posta

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    ja wstapie Was wszystkich poznać.. niestety w sob. mam imprezę.. i będę tylko na chwilkę ;(
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  4. #4

    Domyślnie

    zabieram Vesie i jesteśmy... czyli + 2 sztuki
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  5. #5

    Domyślnie

    Byliśmy tam tegorocznego urlopu ale to za mało. Jedziemy jeszcze raz. Zatem dokładam kolejne 2 sztuki do listy.
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  6. #6

    Domyślnie

    Tez bym wpadl i nawet moglbym za przewodnika popracowac :d W koncu moje rodzinne strone, ale w piatek moze sie wybiore na jakies bezalkoholowe ;D Praca czyni wolnym wiec w ten weekend akurat do pracy ;D
    D7000 + D80 + 18-70 + 50/1.8 + SB800

  7. #7

    Domyślnie

    kurczę, a ja mam znowu pecha żonka ma egzaminy końcowe i muszę z nią być...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    do kiedy trzeba potwierdzc swoją obecnosc??
    D300 l MB-D10 l D50 l N 50 1.8 l N 18-55 l N 80-200 2.8 l N 300 2.8 l SB-800 l www.markysz.ownlog.com

  9. #9

    Domyślnie

    Hejjj
    a wiecie ze to jest dokladnie 3.5 km od mojego domu? tak w linii prostej
    Kwaśniów.. hmm...

    Dodam, iz baza noclegowa jest u panstwa Banachów, a naprzeciwko jest stadnina koni, mozna pojezdzic konno, u panstwa Kostrzewskich
    niedaleko piękny las w górach bydlinskich, gdzie mozna spotkac naprawde ladne prawdziwki

    melduję iż będę, aczkolwiek bez noclegów itp... za blisko mam do domu :P


    Osobiscie nie mam zbyt wiele czasu (chwilowo) ale sluze radą w kwestii zwiedzania, oraz dojazdu. Moj nr 602763284, moze sie przyda.

    Lukasz 'demer' Kulawik
    Dorobilem sie Nikona 8700, teraz chcialbym sie dorobic pojecia i doswiadczenia o robieniu zdjęć...

  10. #10

    Domyślnie

    chorroba bede musial cos wykombinowac bo... w sobote mamy wesele przyjaciol w Krakowie
    wstepnie hesja + 1,5 )
    ale jeszcze musze pogadac z Marika jak to zrobic....
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •