Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Sigma DP2 wspaniałe przestrzenne

    obrazowanie. Jak dla mnie matryce sigmy generują świetne, szczegółowe, przestrzenne fotografie.
    Kolejna premiera i po raz kolejny jestem zbudowany jakością obrazów.
    W tej edycji zastosowano ciekawszy obiektyw o bardziej uniwersalnej ogniskowej.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 04-03-2009 o 13:52
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    Małpy, które nadają się do robienia zdjęć już są, niech ktoś w końcu zrobi porządny dalmierz dla ludzi.

  3. #3

    Domyślnie

    Nu nu nu, interesujące. Może coś wreszcie wykurzy XA2 z mojej kieszeni. Nie to, żebym chciał.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  4. #4

    Domyślnie

    wczoraj też przeglądałem te fotki z DP2 na stronie sigmy. jakość już od pełnej dziury powaliła mnie na łopatki. Brzytwa od środka po sam brzeg kadru, zero aberacji. Dla mnie rewelacja - tylko widząc obecne cenowe postępy Sigmy aż boję się pomyśleć ile to będzie kosztowało, skoro stara DP1 stoi za ok 1900zł...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #5

    Domyślnie

    Wow. Gdyby miała rozsądną cenę od razu znalazła by się w mojej kieszeni.
    Pozdrawiam, Kuba

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    obrazowanie. Jak dla mnie matryce sigmy generują świetne, szczegółowe, przestrzenne fotografie.
    Że szczegółowe to się zgodzę, bo to Foveon, ale przestrzenne?
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  7. #7

    Domyślnie

    jakosc obrazu powala, tego nie da sie ukryc.
    Jakby to jeszcze byl dalmierz to natychmiast bym kupil, bo kadrowac ekranem lcd to nienawidze.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemes Zobacz posta
    jakosc obrazu powala, tego nie da sie ukryc.
    Mimo wszystko 12Mpix skalowane w dół do 4Mpix da tyle samo detali i mniej artefaktów. Oczywiście pozostaje kwestia szkła :>
    Cytat Zamieszczone przez Przemes Zobacz posta
    Jakby to jeszcze byl dalmierz to natychmiast bym kupil, bo kadrowac ekranem lcd to nienawidze.
    Można dokupić celownik optyczny.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •