Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Napisz cos więcej o tym konwerterze, ile przysłony sie traci? Jaki koszt?
    pozdrawiam Sebastian

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    2 stopnie > z 2.8 robi sie 5.6; cena sklepowa 949 ale juz troche tam kupilem i mysle, ze ew. cos urwe [jesli proba z rura sie uda]

    cholera, troche mnie to kusi przyznam

  4. #14

    Domyślnie

    Jak pojedziesz Bogdanie, zrob sampla z 80-200. Bardzo jestem ciekaw efektu...

  5. #15

    Domyślnie

    pojade na pewno; najpierw pokopie troche w sieci na temat kenko, bo nie mialem do czynienia z tymi produktami

    do tego sklepu wpadlem wracajac z salonu nikona, gdzie obmacalem c 4300, po to, by stwierdzic, ze jest wyst. dobry dla corki [co zamyka inny temat]; dzieki wszystkim za wczorajsze sugestie i rady

    rozmowa nt TC-201 zaczela sie wlasnie tam; jedyne, co niezbyt pocieszajace, to fakt, ze Pan, ktory mimo, ze bardzo [co mocno podkreslam] sie staral, wiedzial na temat wspolpracy obiektywow z konwerterami duzo mniej niz nawet ja

  6. #16

    Domyślnie

    ten nikonowski TC-14E II jest co prawda x1,4 a nie x2 ale za to utrata jednej wartości przysłony - ale za to 2000
    pozdrawiam Sebastian

  7. #17

    Domyślnie

    wiedzial na temat wspolpracy obiektywow z konwerterami duzo mniej niz nawet ja
    Nie badz taki skromny Bogdanie. To dobra cecha, nie naduzywaj jej Jestem pewien ze corka bedzie zadowolona. Zycz Jej dobrego swiatelka po zakupie i niech czynnie bierze udzial w dyskusjach, no i do klubu Ja zapros

  8. #18

    Domyślnie

    wiem i jak pisalem nie ma z moja rura af;

    w miedzyczasie pytam o opinie nikoniansów.org, moze cos podpowiedza

    [dla zainteresowanych - otwieram tam nowy watek w Userach D70, login ten sam]

  9. #19

    Domyślnie

    Hmmm dzieki Twojej wiedzy Bogdanie mój zapał do tych konwerterów już powaznie opadł Mój portfel będzie Ci wdzieczny
    pozdrawiam Sebastian

  10. #20

    Domyślnie

    przepraszam, mysle jedno, pisze drugie; nie w Userach tylko w Nikkorach; rownolegla rozmowa na 2 kompy nie zawsze sie sprawdza

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •