Close

Strona 52 z 203 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2027
  1. #511

    Domyślnie

    Cześć,

    Od dzisiaj szczęśliwy posiadacz D80 z Lublina

    Pozdrowienia
    ____________________
    D80/N50 1.8/N35 1.8/N18-55VR/N28-85/SB-400/SB-600/Benro A600EX-BH2

  2. #512

    Domyślnie

    witam

    przesiadłem się z aparaciku w nokii E51 na nikona d80 z obiektywem 18-55vr plus zakupiłem dzisiaj nikkora 50/1,8

    pozdrawiam

  3. #513
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Siemianowice Śląskie
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie!

  4. #514

    Domyślnie

    Witam ponownie! Tym razem jako posiadacz D90 z kitem Ehhh czas edytować podpis
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #515

    Domyślnie

    witam wszystkich. jako nowy uzytkownik nikona na razie czytam i sie ucze. pozdrawiam

  6. #516

    Domyślnie

    Witam,

    Mam za sobą kilka lat zabawy z Minoltą A200, czasu na pewno nie zmarnowanego bo w przyzwoitym świetle aparat radzi sobie lepiej niż dobrze.
    Niestety zaczyna szwankować - obrotowy ekran robi jakieś malutkie zwarcia i przewraca do góry nogami konfigurację aparatu
    Tak więc od dłuższego czasu poszukuję następcy. W rodzinie jest kilka Nikonów, trochę nimi fociłem, ku zakupowi czegoś w miarę podstawowego
    z oferty Nikona więc się przymierzam.
    Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników, mam nadzieję zaczerpnąć odrobinę z wiedzy i Waszego doświadczenia, być może i sam czymś się podzielić...
    puszka | obiektyw | lampa | filtr | statyw | torba | literatura | plany | zbieram kasę na czas...

  7. #517

    Smile Nowy na forum

    Witam koleżanki i kolegów z Forum. Od niedawna jestem posiadaczem ,,puszki” i ,,szkiełek” Nikona. Jest to pierwszy mój ,,prawdziwy” aparat Fotograficzny po Minolcie analogowej i różnych kompaktach, które też się w fotografii wakacyjnej i rodzinnej doskonale sprawdzały.Na razie mój Nikoś d90 trochę mnie przeraża ilością zaawansowanych nastawień ekspozycyjnych i możliwościami. Zapewne będę miał jako nowicjusz wiele ,,głupich” pytań na, które już dawno temu ktoś dał odpowiedź na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Serdecznie wszystkich forumowiczów pozdrawiam.
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  8. #518
    Oszczędny w słowach Awatar mirtius
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Warszawa / Mińsk Maz.
    Posty
    46

    Domyślnie

    Witam wszystkich, teraz ja trochę
    Swoją pasję fotografowania zaczynałem od wielkiego, ciężkiego Zenita(nie pamiętam modelu), potem był jakiś kompakt, typowy pstrykacz(pamiętam, że był w kolorze czarnym), potem kolejny kompakt(srebrny:P - tylko kolory kojarzę), i kolejny tym razem Canon A350, niezły kompakt, ale często brakowało mu czegoś, choć pewnie i ja nie mam umiejętności za dużo Starałem się wyciskać z niego co się da, korzystać ze wszystkich opcji, bawić się nim.
    Ostatnimi czasy coś w nim nie działa i nie czyta mu karty pamięci :/ Teraz zastanawiam się poważnie nad zakupem Nikona D40 + jakiś obiektyw i tu zaczyna się problem, ale ja nie o tym
    Focę głównie ludzi(przyjęcia, uczelnia, itp.), samochody(ogół i detal) i przyrodę(krajobrazy, makro-style :P). Pociąga mnie portretowanie, ale nie mam w tym doświadczenia, no i póki co sprzętu, co mam nadzieję zmieni się już niedługo :P Aha, modelki też się przydadzą, ale tu wykorzystam moje koleżanki
    Koniec marudzenia, czas focenia!

    Pozdrawiam

  9. #519

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    "nawróciłem" się z Olka E-400 na D80 i od kilku dni jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem tej puszeczki wraz z 18-55VR
    Do tego przed chwilą jeszcze trafiłem "słynnego" Tamrona 55-200mm więc idylla pełna

    pozdrawiam

  10. #520

    Domyślnie Witam wszystkich

    Po raz pierwszy na forum. Od niedawna D90 , wcześniej D50 i parę szkieł nikona.

Strona 52 z 203 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •