Close

Strona 179 z 203 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 781 do 1 790 z 2027
  1. #1781
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2017
    Miasto
    Ożarów Mazowiecki
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam i serdecznie pozdrawiam.
    Proszę o wyrozumiałość, gdyż jestem początkujący w fotografii.

  2. #1782

    Domyślnie

    witam wszystkich

  3. #1783
    Oszczędny w słowach Awatar Hosia
    Dołączył
    07 2017
    Miasto
    Grindsted koło Vodskov, Dania
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Dzisiaj się zarejestrowałam i od razu się witam.
    Czytałam trochę postów wcześniej przed rejestracją
    i stwierdziłam, że sporo się można tu dowiedzieć
    i obtrzaskać z terminologią.
    Jestem w trakcie zakupu lustrzanki,
    wcześniej to były analogi, Zenit i Olympus OM 2000
    ...a najczęściej to moje oczy.
    Pozdrawiam wszystkich.

  4. #1784

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum
    Pochodzę ze Szczecina.
    Od mniej więcej roku użytkuję mój ukochany aparat nikon d5500 od pół roku ze stałką 35 mm nikkor f/1.8 i od samego początku z kitem 18-55 mm

  5. #1785

    Domyślnie

    Witam wszystkich , jestem zdecydowanie amatorem .
    Mieszkam w świętokrzyskim i pragnę uczyć się i brnąć ku profesce .
    Ale póki co to duuuużo nauki przede mną
    Sprzęt D3300 + Kit 18-55 i YongNuo 50mm 1,8f AF , niestety nic z tego co mam nie jest zbytnio dobre ale myślę że na początek wystarczy

  6. #1786

    Domyślnie

    Witam.

    W grupie „Nikoniarze” jestem już od jakiegoś czasu, choć dotychczas byłem tylko w grupie na FB.
    Przyszedł czas i na forum.
    Fotografią, a dokładniej fotografiką zajmuję się stosunkowo niedawno, bo od kilku lat, ostatnio także półprofesjonalnie. Poza fotografiką zajmuję się także grafiką i animacją, a teraz zacząłem film poklatkowy (timelapse).
    W fotografice nie trzymam się oklepanych „regułek”, podążam własną drogą, mimo znajomości ogólnie przyjętych zasad i reguł, często ta droga pokrywa się z tymi regułami, ale nie zawsze. Stąd większość moich prac jest „niepoprawna” technicznie. Całe szczęście fotografika w odróżnieniu od fotografii (która często bywa tylko rzemiosłem, lub bezmyślnym „pstrykiem”) jest dziedziną sztuki, i nie podlega żadnym regułom, a jedynie wyobraźni autora. Nie żebym twierdził że jedna dziedzina jest lepsza od drugiej, po prostu są w jakiejś części różne.
    W fotografice ciągle się uczę i doskonalę, część starszych prac w portfolio wrzucam do szuflady, zastępując je nowymi lepszymi, i myślę że stan pełnego zadowolenia z mojej twórczości nie przyjdzie, bo zawsze można coś zrobić lepiej.
    Mieszkam w Krakowie, stąd spora część moich prac przedstawia to miasto.
    W miarę tworzenia nowych prac, postaram się je też wrzucać tutaj - na forum .

    Pozdrawiam wszystkich.

  7. #1787
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2017
    Miasto
    Ozarów mazowiecki
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Ostatnie prawdziwe zdjęcia zrobiłem ćwierć wieku temu za pomocą zenitha 12xp i samodzielnej obróbki w ciemni, także kolorowe. Potem były nikon coolpix 5400, sony alpha 350, olympus e620 (system 4/3- nieporozumienie). Nikon był świetny, ale powolny. Po aktualizacji rejestrował nawet RAW. Z niego chciało mi się jeszcze wywoływać obrazy na papier. Sony i olympus zniechęciły mnie do noszenia lustrzanek bo lepsze zdjęcia robiłem z HTC desire a potem LG G2.
    Teraz na zapotrzebowanie żony zakupiłem nikona d5500 z tamronem 16-300 i... podoba mi się! Nareszcie zniknęła zaćma z kadrów. Raczej nie osiągnę zawodowstwa bo to wymaga innego jeszcze sprzętu i dużo czasu. Ale wracam do noszenia lustrzanki i RAW.
    Pozdrawiam Forumowiczów. Podziwiam Wasze obrazy. A obejrzałem sobie sporo.
    Janusz.

  8. #1788

    Domyślnie

    Witam serdecznie forumowiczów.

    Najwyższa pora się przywitać po roku czytania

    Z nikonem znamy się od 6 lat.
    Może kiedyś hobby przerodzi się w coś bardziej profesjonalnego

    Pozdrawiam serdecznie
    Adam

    Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  9. #1789

    Domyślnie

    Uprzejmie witam się z Wami!

    Wprawdzie rejestrowałem się tu już ponad 10 lat temu, ale potem coś się tak zablokowało na moim koncie (a ja dawno zagubiłem e-mail rejestracyjny), że łatwiej było wpisać się od nowa.

    Teraz, jako emeryt nadal trochę fotografuję - to taka rodzinna przypadłość, bo fotografował dawniej mój dziadek, a potem mój ojciec.
    Czasem jeszcze napiszę jakiś artykuł, albo znowu coś skonstruuję (z radiotechniki). Postaram się Wam coś pokazywać z moich skromnych fotografii.
    - A w młodości to lubiłem zbierać okazy minerałów i skał w Sudetach, ale teraz nad Bałtykiem trudno mi coś znaleźć...

    Pozdrawiam!
    Chaim


  10. #1790

    Domyślnie

    serdecznie witamy na forum

Strona 179 z 203 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •