Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie statyw do 300zł

    Poszukuję dobrego o ile taki może być statywu do max 300zł. Mam D70 i póki co obiektyw 18-70, ale niedługo pewnie kupię coś cięższego bo moim zamiarem jest fotografia zwierząt na łonie natury najprawdopodobniej z ambony. Mam włąsnie parę groszy i dlatego piszę z prośbą żebyście mi zaproponowali jakieś konkretne modele baaardzo będę wdzięczny za ewentualne linki do sklepów z najniższymi cenami i opinie od użytkowników polecanych statywów. Bardzo proszę o wybranie możliwie najlepszego statywu w tej cenie
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  2. #2

    Domyślnie

    Goldphoto yh324(nogi) + goldphoto yh420(głowica 3d) 164zł(-5% rabat) + 99zł(-5% rabat)=263zł
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    Wielu forumowiczów zaraz napadnie na mnie ale co tam - statywy te mają też wielu zwolenników, a w swojej cenie moim zdaniem nie mają konkurencji.
    Osobiście polecam statyw firmy GoldPhoto YH324C z głowicą kulową tej że samej firmy YH430. Ja za swój zapłaciłem 169zł statyw + 89zł za głowicę.
    link do statywu:
    http://www.multifoto.pl/go/_info/?id=8824
    a głowicy poszukaj na allegro - jest kilka aukcji obecnie i na każdej kosztuje ona 89zł + wysyłka.
    Mnie ten zestaw w zupełności wystarcza i jak na moje potrzeby jest bardzo porządny i stabilny.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja jednak wolę trochę lżejszy statyw. Może dlatego że muszę go zabierać na piesze wycieczki
    Z tych powodów kupiłem dwa lata temu Velbon Sherpa 600. Mam go do tej pory a stabilność jest dla mnie wystarczająca
    Naświetlałem już nawet 300 sekund w dzień i w takach warunkach również się sprawdził

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #5

    Domyślnie

    W ogóle to wyróżniamy głowice kulowe i?Czym sie różnią i które lepsze
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  6. #6

    Domyślnie

    Kulowe i 3D to tak z grubsza.
    Kulowe mają jedno na ogół pokrętło, po zwolnieniu którego ruszasz aparatem we wszystkie strony, ustawiasz pozycje i zaciskasz.
    Za to głowice 3D są precyzyjniejsze. Do każdej płaszczyzny ruchu masz oddzielne pokrętło. Łącznie masz ich 3.
    Ja po obcowaniu z 3D z ulga przesiadłem się na kulową - znacznie prostsza w obsłudze, szybciej ustawiasz kadr.
    Ale które lepsze nie da się jednoznacznie odpowiedzieć.

  7. #7

    Domyślnie

    a gdybym dołożył 100zł tzn chciał coś kupić za 400zł to czy to dużo zmieni sytuację?
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  8. #8

    Domyślnie

    znalazłem statyw Manfrotto 055clb, ale bez głowicy używany może warty jest kwoty 399zł? Głowicę dokupię później nieraz warto troche poczekać
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bazej Zobacz posta
    znalazłem statyw Manfrotto 055clb, ale bez głowicy używany może warty jest kwoty 399zł? Głowicę dokupię później nieraz warto troche poczekać
    To na pewno będzie lepsze rozwiązanie niż zakup goldphoto

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  10. #10

    Domyślnie

    a w ogóle jak jakościowo wypada ten statyw?
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •